UBC Group запускає першу чергу заводу Green Cool у Вінниці за 18 млн євро

UBC Group запускає першу чергу заводу Green Cool у Вінниці за 18 млн євро

Капітальні інвестиції другої черги прогнозовано складуть близько 10-12 млн євро

UBC Group запускає першу чергу заводу Green Cool у Вінниці за 18 млн євро
Фото Shutterstock

Торгово-промисловий холдинг UBC Group (Харків), що працює в сфері холодильної техніки і промо-продуктів, на початку вересня запустить в експлуатацію першу чергу заводу Green Cool з виробництва холодильного обладнання рамках індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування», повідомляє Інтерфакс.

Наразі завершено будівництво першої черги заводу, створено 250 робочих місць, і він працює в тестовому режимі, зокрема, відвантажена перша продукція на експорт. Площа об’єкту складає близько 20 000 кв. м.

За словами Директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна, запланований обсяг виробництва холодильного обладнання першої черги заводу складе 400 млн грн / рік, після реалізації другої черги (2019-2020 рр.) – 700 млн грн / рік.

Як повідомлялося, перша черга заводу буде виробляти холодильники зі скляними дверима і ларі для морозива (виробнича потужність 60 000 шт. / рік), друга – холодильні шафи, з нею група вийде на потужність 150 000 штук на рік.

Капітальні інвестиції другої черги прогнозовано складуть близько 10-12 млн євро.

«За розрахунками, тільки від сплати ЄСВ до бюджету надходитиме близько 50 млн грн щорічно, від ПДФО (податок на доходи фізосіб) – близько 40 млн грн на рік», – зазначив Погосян.

Як повідомлялося, UBC Group інвестував 18 млн євро у запуск першої черги заводу з виробництва холодильного обладнання в Вінниці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло