Слідом за Apple капіталізація Amazon досягла $1 трлн

Слідом за Apple капіталізація Amazon досягла $1 трлн

Вартість акції онлайн-ритейера перевищила $2 050

Слідом за Apple капіталізація Amazon досягла $1 трлн
Джефф Безос
Фото Steve Jurvetson / flickr

Amazon стала другою у світі технологічною компанією, капіталізація якої досягнула $1 трлн. Про це повідомляє TechCrunch.

Вартість акції компанії у вівторок досягла рекордної позначки у $2050.

Видання зазначає, що заснована  1994 році компанія повністю переписала правила роздрібної торгівлі за останні кілька років та перейшла до створення потужного механізму логістики для управління усіма видами потреб в електронній комерції для споживачів.

Зазначається, що всього чотири тижні тому, 2 серпня, цього результату домоглась компанія Apple. На той момент одна акція технологічна гіганта коштувала $207, відтоді ціна зросла до $228,45.

Услід за Apple, капіталізація Amazon досягла $1 трильйона

Засновник та генеральний директор Amazon Джефф Безос наразі «оцінюється» в $166 млрд, що на $70 млрд більше, ніж має Білл Гейтс, який посідає другу позицію в рейтингу найбагатших людей світу.

Як повідомлялось, Джефф Безос заробляє за годину більше, ніж усі інші найбагатші люди планети, а саме майже $4,5 млн.

Нагадаємо: наприкінці серпня акції Amazon вперше перевищили поріг у $2000 за акцію. Експерти підрахували, що якщо акції піднімуться ще на $500, то вартість компанії перевищить $1 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло