Литва вимагає від Walmart прибрати з продажу одяг з радянською символікою

Литва вимагає від Walmart прибрати з продажу одяг з радянською символікою

Посольство країни направило відповідного листа до адміністрації супермаркету

Литва вимагає від Walmart прибрати з продажу одяг з радянською символікою
Walmart.ca

Посол Литви в США Роландас Крішчюнас вимагає, щоб американська мережа супермаркетів Walmart зняла з продажу футболки та інший одяг з символікою СРСР, включаючи продукцію з назвою держави англійською – USSR – і зображенням серпа і молота. Про це йдеться в заяві посольства Литви в Facebook.

На думку Крішчюнаса, просування такої символіки є «нагадуванням про сильний біль», якого його країна зазнала в період входження до складу СРСР. Посол вважає, що під радянськими прапорами були здійснені жахливі злочини.

«Коли Радянський Союз окупував Литву, стоні тисяч наших громадян були вбиті, депортовані, змучені, зґвалтовані, розділені з сім'ями. Аналогічною була доля десятків мільйонів невинних людей, включаючи дітей, по всій Європі і по всій земній кулі», – написав Крішчюнас.

У повідомленні посольства зазначається, що лист дипломата було направлено в Walmart напередодні, 5 вересня.

Це стало другим зверненням з боку політиків прибалтійських країн, спрямованих на адресу американського рітейлера з вимогою припинити продаж, в тому числі в інтернеті, одягу з радянською символікою. У той же день група парламентаріїв з Литви, Естонії і Латвії виступила з аналогічною вимогою.

Walmart is selling t-shirts with the symbol of a totalitarian regime that murdered millions. We, Members of Parliaments...

Опубліковано Sandra Kalniete Понеділок, 3 вересня 2018 р.

У своєму листі прибалтійські політики висловили співчуття у зв'язку з тим, що мережа Walmart «не поважає мільйони громадян різних країн, які стали жертвами радянського тоталітарного режиму».

Walmart – американський ритейлер, який управляє найбільшою в світі роздрібною мережею. Штаб-квартира компанії знаходиться в американському місті Бентонвілль (штат Арканзас). Walmart працює приблизно в 30 країнах світу.

Нагадаємо, Walmart демонструє рекордне зростання продажів за останні 10 років.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло