Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
МАУ зменшила знижку на оплату багажу для тарифів «low cost» і «тільки ручна поклажа»

МАУ зменшила знижку на оплату багажу для тарифів «low cost» і «тільки ручна поклажа»

Відтепер пасажири зможуть оплатити перевезення багажу зі знижкою 25% для першої валізи і зі знижкою 15% для другогої і наступних валіз

МАУ зменшила знижку на оплату багажу для тарифів «low cost» і «тільки ручна поклажа»
Фото: Shutterstock

МАУ з 6 вересня зменшувала розмір знижки на оплату багажного збору для ряду тарифів економ-класу, яка застосовувалася при оплаті послуги не пізніше ніж за 24 години до вильоту. Про це повідомляє awianews.com.

Відтепер, пасажири що купили квитки за тарифами «low cost» і «тільки ручна поклажа», зможуть оплатити перевезення багажу зі знижкою 25% для першої валізи і зі знижкою 15% для другогої і наступних валіз. Раніше відповідна знижка становила 50%.

Колишня знижка 50% на першу додаткову сумку застосовується при оплаті збору заздалегідь для тарифів, що включають перевезення багажу.

«В останній рік МАУ працює в складних умовах постійного зростання цін на паливо, необхідності облітати повітряний простір над включеним Кримом, зоною АТО і РФ. Об'єктивні обставини змушують компанію переглядати умови перевезення для пасажирів », – повідомили в авіакомпанії.

Вперше МАУ ввела безбагажні тарифи на початку 2016 року у міжнародних рейсах в Тель-Авів. В даний час вони діють на всіх внутрішніх і міжнародних рейсах середньої дальності.

МАУ – найбільша українська авіакомпанія. У 2016 році вона перевезла близько 6 млн пасажирів, це майже 70% від загального кількості пасажирів, перевезених усіма українськими компаніями. З 2012 року співвласниками МАУ є Ігор Коломойський і Аарон Майберг.

Частка транзитних пасажирів у неї перевищує 60%. У найближчі п’ять років авіакомпанія має намір і збільшити свій флот до 90 літаків і наростити пасажиропотік до 20 млн осіб. Станом на серпень 2017 року флот компанії налічував 43 літаки.

Раніше повідомлялось, що за період з січня по червень цього року авіакомпанія перевезла 3,53 млн пасажирів, що на 12,9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті