Хакери показали, як всього за 2 секунди зламати цифровий захист Tesla Model S (ВІДЕО)

Хакери показали, як всього за 2 секунди зламати цифровий захист Tesla Model S (ВІДЕО)

Автовиробник повідомив, що він скористався результатами дослідження та посилив систему захисту Model S

Хакери показали, як всього за 2 секунди зламати цифровий захист Tesla Model S (ВІДЕО)
фото pixabay.com

Група дослідників з Левенського католицького університету показали, як всього за 2 секунди можна зламати цифровий захист  Tesla Model S та більшості інших автомобілів. Про те як їм це вдалось, вони розповіли під час конференції Cryptographic Hardware and Embedded Systems в Амстердамі, передає Motherboard.

Теоретично, таким чином можна було б зламати цифровий ключ до будь-якого авто з безпровідним захистом-брелоком, оскільки усі такі системи працюють за одним принципом: на пристрої натискається кнопка, пристрій передає сигнал для розблокування дверей та дозволяє його запустити.

Tesla використовує на своїх автівках захисну систему, створену компанією Pektron, яка використовує відносно слабке шифрування для замків. Дослідники склали таблицю з 6 терабайтами ймовірних комбінацій коду, яка має приблизно 2 ^ 16 імовірних ключів.

Окрім таблиці для зламу хакерам потрібні радіопередавачі Yard Stick 1 та Proxmax та портативний комп’ютер Rasperry Pi. Необхідна техніка, як зазначається, коштує близько $600.

Дослідники повідомили про вразливість у системі компанії Tesla в 2017 році і за це отримали винагороду у розмірі $10 000, але автовиробник її так і не виправив.

На свій захист Tesla повідомила, що «у зв’язку із зростаючою кількістю методів, які можна використовувати для викрадення багатьох видів авто з системами пасивного вводу, а не лише Tesla, ми впровадили ряд покращень, щоб допомогти нашим клієнтам знизити ймовірність несанкціонованого використання їх транспортних засобів». Автовиробник також додав, що покладаючись на результати досліджень компанія впровадила «більш надійну криптографію для Model S в червні 2018 року».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло