ПриватБанк буде проводити тендери на платформі Zakupivli24.pb.ua

ПриватБанк буде проводити тендери на платформі Zakupivli24.pb.ua

Платформа надає інформацію про тендери банку та інших державних і комерційних замовників із систем ProZorro та Rialto

ПриватБанк буде проводити тендери на платформі Zakupivli24.pb.ua
Фото: Shutterstock

Державний ПриватБанк оголосив про переведення закупівель товарів і послуг для потреб банку на тендерну платформу Zakupivli24.pb.ua, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.

Як повідомляють в банку, сьогодні на майданчику для державних і комерційних закупівель Zakupivli24.pb.ua проводиться понад 70 відкритих закупівель від ПриватБанку.

На сайті сервісу можна отримати повну інформацію про тендери банку та інших державних і комерційних замовників із систем ProZorro та Rialto, а також зареєструватися для участі в них.

Як зазначається, майданчик забезпечує простий пошук актуальних тендерів та налаштування «розумної» підписки на нові тендери, а також автоматичне надання електронних звітів. Крім того, участь у тендерах банку можна взяти вже за 5–10 хвилин після реєстрації без оплат і підписання паперів.

Оновлений державний майданчик для проведення держзакупівель Zakupivli24 запустили в Україні в червні, він має 4 рівні акредитації в системі ProZorro, а також дає своїм учасникам доступ до тендерів державних підприємств і комерційних тендерів із системи Rialto.

Zakupivli24 на ProZorro передбачає участь в тендерах для продавців товарів і послуг без внесення депозитних платежів. Новий майданчик також забезпечує всім учасникам безкоштовну юридичну консультацію та цілодобову підтримку в онлайн-чаті або в телефонному режимі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті