Офіційні продажі нових iPhone 2018 почнуться у першій половині жовтня за ціною від 29 999 грн
Pekлama

Офіційні продажі нових iPhone 2018 почнуться у першій половині жовтня за ціною від 29 999 грн

На думку «Цитрус» три нові моделі iPhone та революційний розумний годинник гарантовано забезпечать зростання продажів на українському IT ринку в IV кварталі 2018 року на 90% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року

Офіційні продажі нових iPhone 2018 почнуться у першій половині жовтня за ціною від 29 999 грн

12 вересня зі сцени Театру Стіва Джобса компанія Apple презентувала чотири нові пристрої, оновивши лінійку смартфонів і представивши нове покоління розумних годинників. Компанія «Цитрус», лідер ринку з продажу техніки Apple в Україні, впевнена у тому, що IV квартал 2018 року на українському IT ринку пройде під знаком Apple в силу виходу відразу трьох унікальних моделей iPhone і революційних Apple watch 4 покоління, які відкривають нову еру та нові можливості для користувачів.

Найважливіше

Нові iPhone XS та iPhone XS Max об'єднують у собі кращі якості iPhone X та iPhone 8, значно перевершуючи їх за можливостями. Збільшені діагоналі дисплеїв iPhone розширюють зручність роботи цих смартфонів, зберігши звичний для користувачів комфорт і практичність у повсякденному використанні, помножені на еталонний у галузі дизайн. Ще одна модель носить ім'я iPhone XR і має більш приємну ціну при тій же високій продуктивності.

В iPhone 2018 року використовується новітній процесор Apple A12 Bionic, що має додатковий модуль для машинного навчання. Його поява дозволяє вивести на новий рівень якість фото- та відеозйомки, й відкрити можливості для ігор з технологією доповненої реальності. А новий технологічний процес виробництва процесора забезпечує не тільки зростання продуктивності, але і помітне зниження енергоспоживання новинок.

У розумному годиннику 4 покоління збільшена площа дисплея, кардинально перероблений інтерфейс, на якому тепер відображається більше корисної інформації. Справжній прорив зроблений у сфері захисту здоров'я – використовуючи спеціальний новий датчик годинник навчився знімати електрокардіограму серця.

На думку «Цитрус» три нові моделі iPhone та революційний розумний годинник гарантовано забезпечать зростання продажів на українському IT ринку в IV кварталі 2018 року на 90% + у порівнянні з попереднім роком, запропонувавши покупцям ще більшу свободу вибору.

Згідно з даними дослідницької компанії GfK Ukraine продажі iPhone у IV кварталі 2017 року зросли у порівнянні з 2016 роком на 67% у грошовому вираженні. При цьому продажі в «Цитрусі» за аналогічний період продемонстрували найбільший приріст – на вражаючі 103%. Цього року «Цитрус» прогнозує початок офіційних продажів нових iPhone 2018 у першій половині жовтня цього року. На думку експертів «Цитрус» ціна на iPhone XR буде починатися від 29 999 грн, iPhone XS – від 39 999 грн, iPhone XS Max – від 44 999 грн. Apple Watch в алюмінієвому корпусі будуть представлені за ціною від 13 990 грн, і на ринок повернулася модель у сталевому корпусі за ціною від 22 990 грн.

Офіційні продажі нових iPhone 2018 почнуться у першій половині жовтня за ціною від 29 999 гривень

iPhone XS та iPhone XS Max – герої великого екрану

Чудові iPhone XS та iPhone XS Max мають неймовірно міцні AMOLED-дисплеї Super Retina з діагоналями 5,8 та 6,5 дюймів. Приголомшливий безрамковий дизайн дозволив не просто зберегти, а навіть зменшити розміри смартфона – фізичні розміри iPhone XS Max з діагоналлю 6,5 дюйма менше, ніж у торішнього iPhone 8 Plus з діагоналлю 5,5 дюйма. Інноваційний процесор Apple A12 Bionic оптимізований для нових викликів у вигляді ігор з доповненою реальністю та фотозйомки. Він відкриває простір для творчості й вражаючих результатів навіть в умовах складного освітлення. Обидва нових смартфона використовують подвійну камеру з оптичною стабілізацією. При фотографуванні процесор виконує до трильйона операцій на секунду, застосовуючи складні алгоритми обробки зображення – все заради фотографій, що перехоплюють подих. Зйомка проти сонця, зйомка на воді або снігу – все це тепер не проблема для власників iPhone XS та iPhone XS Max! Найвища продуктивність процесора A12 Bionic буде затребувана в іграх з доповненою реальністю, що вимагають значних обчислювальних потужностей, на які тільки здатні ці смартфони. Вперше в історії смартфони Apple отримали захист за класом IP68, при якому можна занурювати телефон на глибину до 2 метрів протягом 30 хвилин – Apple гарантує, що смартфони прекрасно переносять пролиті на них чай, каву або газовану воду. Залишити заявку на покупку можна на сайті «Цитрус»:

Залишити заявку на купівлю iPhone XS

Залишити заявку на купівлю iPhone XS Max

Офіційні продажі нових iPhone 2018 почнуться у першій половині жовтня за ціною від 29 999 гривень

iPhone XR – втілення краси та інтелекту

Чудово доповнює нову лінійку смартфонів Apple 2018 року iPhone XR з діагоналлю екрана 6,1 дюйма. Apple називає його дисплей Liquid Retina кращим екраном у галузі, безперечно та точно передає колір. iPhone XR зберігає традиції дизайну, закладені попередніми поколіннями iPhone та пропонує шість варіантів кольору корпусу з алюмінію та скла – білий, чорний, блакитний, жовтий, кораловий та червоний. Але при цьому разюче відрізняється від своїх попередників безрамковим дизайном, водночас перевершуючи за продуктивностю торішній iPhone X у вісім разів! – Процесор A12 Bionic здійснює 5 трильйонів операцій на секунду, тоді коли торішній A11 Bionic, що використовується в iPhone X здатний на 600 мільярдів операцій на секунду. iPhone XR підтримує фірмову систему ідентифікації за обличчям користувача FaceID. Залишити заявку на покупку можна на сайті «Цитрус»:

Залишити заявку на купівлю iPhone XR

Офіційні продажі нових iPhone 2018 почнуться у першій половині жовтня за ціною від 29 999 гривень

Apple Watch 4 покоління

Найсерйозніші перетворення відбулися у лінійці розумних годинників Apple з моменту їх виходу на ринок. Вони стали більшими – замість версій з 38 та 42 мм тепер будуть годинники з 40 і 44 мм ремінцями. Площа дисплея зросла на 35%, що разом з новим переробленим інтерфейсом дозволило значно збільшити кількість корисної інформації на екрані та розробити принципово нові варіанти візуалізації цифрових циферблатів. Новий 64-бітний двоядерний процесор S4 дозволив удвічі збільшити продуктивність годинників. Справжнім проривом стало визначення електрокардіограми серця, для якої годинник отримав новий спеціалізований сенсор. Дані ЕКГ можуть бути збережені у вигляді PDF-файлу та відправлені лікареві. Значно підвищилася точність визначення активності користувача – тепер годинник здатий розпізнавати підйом сходами та визначати падіння користувача. Остання функція може бути дуже корисною для людей, які потребують додаткового догляду – якщо протягом 60 секунд після падіння користувача годинник не зареєструє рухів, він автоматично відправить повідомлення про це на заздалегідь встановлений номер телефону. Залишити заявку на покупку можна на сайті «Цитрус»:

Залишити заявку на купівлю Apple Watch 4 покоління

Про «Цитрус»

«Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів і інноваційних технологій, має статус Apple Authorised Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні та працює з 2000 року. Сьогодні «Цитрус» – це провідний інтернет-магазин citrus.ua та мережа з 50 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів і пунктів прокату електротранспорту, а також освітніх проектів «ЦеХАБ» і «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua
Facebook: www.facebook.com/citrus.ua
Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/
Інформаційний відеоблог про техніку і аксесуари «Гаджетаріум»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло