Microsoft купив стартап-«конструктор» для додатків з ШІ

Microsoft купив стартап-«конструктор» для додатків з ШІ

Технологічний гігант придбав невеликий стартап Lobe, який допомагатиме у створенні додатків на основі штучного інтелекту

Microsoft купив стартап-«конструктор» для додатків з ШІ
фото Shutterstock

Компанія Microsoft придбала невеликий стартап із Сан-Франциско під назвою Lobe, який є своєрідним конструктором  для додатків на основі штучного інтелекту. Про це повідомляє CNBC.

 Як Amazon, Google та інші технологічні компанії, Microsoft прагне впровадити ШІ у власні послуги та в інструменти, які Microsoft пропонує іншим компаніям.

Сервіс Lobe, доступний в бета-версії, надає онлайн-інтерфейс для збірки моделей, які не потребують кодування, що відрізняє його від інших постачальників. Система може робити прогнози на основі даних, які вона отримує з камер мікрофонів та інших систем вводу даних, а також вона може генерувати нові дані.

Цікаво, що для використання системи Lobe не потрібно володіти спеціальними знаннями в галузі машинного навчання. Навіть не розуміючи, як саме працює уся система, але знаючи її функції та кінцевий результат, користувач зможе «по частинкам» створити те, що йому треба.

«Ми з нетерпінням чекаємо продовження великої роботи Lobe, яка віддасть розвиток ШІ в руки не-інженерів та не-експертів», – сказав головний технічний директор Microsoft Кевін Скотт.

Зазначається, що після приєднання до Microsoft Lobe залишиться самостійним проектом, який розвиватиметься за стандартами open sourse.

Умови угоди жодна із сторін не розкрила.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті