«Ми прийшли в Україну, щоб залишитися надовго», – європейський страховик розповів, як розвиватиме холдинг

«Ми прийшли в Україну, щоб залишитися надовго», – європейський страховик розповів, як розвиватиме холдинг

VIG хоче придбати ще одну українську компанію та об'єднати «Українську страхову групу» із СТ «Глобус» до 2021 року

«Ми прийшли в Україну, щоб залишитися надовго», – європейський страховик розповів, як розвиватиме холдинг
Фото: pixabay.com

Страховий холдинг Австрії, Центральної та Східної Європи Vienna Insurance Group (VIG) продовжуватиме розвиток в Україні в секторі non-life-страхування.  Про це з посиланням на слова члена правління VIG Франца Фукса повідомляє прес-служба ПАТ «Княжна Vienna Insurance Group».

Згідно із стратегією розвитку українського бізнесу групи на три, п'ять і сім років, заплановано об'єднання «Української страхової групи» та СТ «Глобус», що входять до холдингу, до 2021 року, а також вивчається можливість придбання ще однієї української компанії в секторі non-life-страхування.

«Ми прийшли в Україну, щоб залишитися надовго. І хоча українське страхування є доволі складним щодо законодавчого регулювання, наш холдинг зацікавлений у розвитку саме тут... Страхування життя взагалі переживає «дитячий період» – його питома вага в структурі страхового ринку незначна, хоча весь європейський досвід свідчить, що вона має стати більшою, ніж вага інших видів страхування», – повідомив він.

Разом з цим компанія розвиватиме дочірні компанії холдингу, що вже працюють в Україні, та спрямовуватиме інвестиції в країну.

«У нас достатньо коштів, щоб купити ще одну компанію на ринку ризикового страхування в Україні», – повідомив Фукс.

За оцінками VIG, український ринок має достатньо високі темпи розвитку порівняно з іншими локальними ринками, на яких працює компанія.

Раніше повідомлялось, що страховий ринок України за обсягом зібраних платежів у валютному еквіваленті у 2017 році посів 61-ше місце у світі, а за темпами зростання – увійшов в топ-10 найбільш динамічних ринків світу.

Про ситуацію на страховому ринку України та про те, хто з його гравців заслуговує на найбільшу довіру, читайте в рейтингу страхових компаній Mind.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло