Уряд заклав на 2019 рік понад 2 млрд грн на реструктуризацію та ліквідацію вугільних підприємств

Уряд заклав на 2019 рік понад 2 млрд грн на реструктуризацію та ліквідацію вугільних підприємств

На підтримку впровадження «Енергетичної стратегії України» Кабмін пропонує використати 496,125 млн грн

Уряд заклав на 2019 рік понад 2 млрд грн на реструктуризацію та ліквідацію вугільних підприємств
Фото: Shutterstock

Уряд пропонує Верховній Раді направити в 2019 році 2,3 млрд грн з державного бюджету на реструктуризацію, ліквідацію і підтримку будівництва вугільних шахт і торфодобувних підприємств, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, відповідні пункти містяться в проекті бюджету (законопроект №9000), зареєстрованому у Верховній Раді 15 вересня.

Зокрема, на реструктуризацію вугільної галузі уряд хоче спрямувати 1,6 млрд грн, ліквідацію вугледобувних та торфодобувних підприємств – 659,705 млн грн, держпідтримку будівництва шахти №10 «Нововолинська» – 25 млн грн.

Крім того, на підтримку впровадження «Енергетичної стратегії України» Кабмін пропонує використати 496,125 млн грн бюджетних коштів, впровадження «Програми реформування і розвитку енергетичного сектору» – 28,205 млн грн, підготовку до виконання функцій оператора ГТС – 70 млн грн.

На виконання Міненерговугілля боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії держави для впровадження проектів соціально-економічного розвитку, знадобитися ще 328,470 млн грн.

«Загальне керівництво та управління у сфері паливно-енергетичного комплексу та вугільної промисловості» обійдеться платникам податків у 127,738 млн грн (з них 93,744 млн грн – оплата праці).

Нагадаємо, днями Кабінет міністрів України презентував проект закону про державний бюджет України на 2019 рік і відправив його на розгляд до Верховної Ради. Так, згідно з документом, доходи бюджету складуть 1,29 трлн грн. За рік обсяг бюджетних доходів зросте на 130 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло