Deutsche Bank виведе з Лондона після Brexit значно більше активів, ніж планувалося

Deutsche Bank виведе з Лондона після Brexit значно більше активів, ніж планувалося

Після виходу з ЄС Британія буде віднесена до «третіх країн», де зберігати активи небезпечно

Deutsche Bank виведе з Лондона після Brexit значно більше активів, ніж планувалося
фото Shutterstock

Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank має намір перевести з Лондона у Франкфурт значно більший обсяг фінансових операцій, ніж планувалося раніше, повідомляє Financial Times з посиланням на джерела всередині банку, про це пишуть Ведомости.

Зокрема, після виходу Британії з Євросоюзу Deutsche Bank збирається перевести 75% балансу свого британського підрозділу в Європу.

Цей крок може стати серйозним ударом для лондонського Сіті, відзначають експерти, оскільки на частку Deutsche Bank припадає близько половини всіх активів європейських банків у Великобританії.

Банк не розкриває розмір балансу свого підрозділу в Великобританії, але, за оцінками Autonomous, в 2016 році він становив близько 600 млрд євро.

Deutsche Bank зобов’язаний розширити план переведення капіталу і ліквідності з Лондона в Німеччину на вимогу Європейського центрального банку (ЄЦБ), пише видання. Цього вимагають правила ЄЦБ для підрозділів європейських банків у «третіх країнах», до яких буде віднесена Великобританія після виходу з Євросоюзу в березні 2019 року.

В ЄЦБ остерігаються, що після Brexit занадто великий обсяг глобальних операцій Deutsche Bank залишиться в Британії без достатнього нагляду.

Остаточне рішення щодо обсягу перенесення активів з Лондона поки що не прийнято, проте Deutsche Bank вже почав скорочувати обсяг операцій в Великобританії, додає FT.

Масштабне переведення активів банку з Лондона до Франкфурта займе 3-5 років або навіть більше, кажуть джерела видання.

Раніше повідомлялося, що Deutsche Bank переводить клірингові операції з Лондона до Франкфурта через Brexit.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло