Британські експерти проведуть оцінку мінеральних ресурсів і запасів золоторудних родовищ на Закарпатті

Британські експерти проведуть оцінку мінеральних ресурсів і запасів золоторудних родовищ на Закарпатті

Для доведення неврахованого досі потенціалу українських Карпат

Британські експерти проведуть оцінку мінеральних ресурсів і запасів золоторудних родовищ на Закарпатті
Фото: avellanagold.com

Британська компанія Wardell Armstrong International проведе експертизу – оцінку мінеральних ресурсів і запасів золоторудних родовищ на Закарпатті у Мужієво та Берегово.

Про це повідомляє прес-служба компанії-інвестора Avellana Gold, яка володіє спецдозволами на видобуток золота й поліметалів на Закарпатті і підписала контракт з консалтинговою компанією Wardell Armstrong International.

«Ми раді підписати першу угоду з надання незалежної оцінки мінеральних ресурсів Мужіївського родовища (WRE) та попереднього аналізу родовища в Берегово. Wardell Armstrong LLP (WAI) – незалежна консалтингова компанія, яка спеціалізується в галузі гірничодобувної та обробної промисловості з 1837 року. Ми вважаємо, що знання та досвід такої всесвітньо відомої компанії допоможуть підтвердити наше бачення ресурсної бази,  і розробити стратегію розвитку наших українських активів відповідно до міжнародних вимог економічної оцінки (так зване Bankable Feasibility Study)», – розповів керівник українського представництва компанії Avellana Gold Андрій Смолін.

Як зазначається, незалежна експертиза WAI допоможе  дослідити невивчений досі потенціал українських Карпат у видобутку золота і поліметалевих руд, що матиме глобальний вплив на розвиток галузі в Україні.

«Співпраця з Wardell Armstrong International додає нам впевненості, що наш амбіційний проект буде підкріплений однією з кращих експертиз у галузі. Нашим першим етапом буде підтвердження економічних ресурсів родовищ. Наступний крок – підтвердження ідеї суттєвого розширення поліметалічної мінералізації, що залягає набагато глибше і проходить по території Берегівщини. Все це наближає нашу довгострокову мету – довести неврахований досі потенціал українських Карпат і вирішити наріжний камінь гірничодобувної промисловості в Україні. Зараз ми очікуємо, що результати незалежної оцінки дозволять нам остаточно визначитися із структурою фінансування та затвердити параметри фінансової стратегії», – зазначив виконавчий директор Avellana Gold Брайан Севідж.

Нагадаємо, Avellana Gold займається розвідкою і розробкою родовищ корисних копалин в Україні та країнах Східної Європи. Так, у 2016 році Avellana Gold придбала підприємства «Карпатська рудна компанія» і «Західна геологорозвідувальна компанія», що володіють спеціальними дозволами на видобуток і розвідку поліметалевих руд у Західній Україні (Мужієвське, Берегівське і Квасівське родовища).

Як писав Mind, компанія розробила проект з видобутку поліметалів, у який планує інвестувати близько $100 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло