Міноборони США визначило, які країни несуть найбільшу небезпеку в кіберпросторі

Міноборони США визначило, які країни несуть найбільшу небезпеку в кіберпросторі

За даними Пентагону, найбільш небезпечними є Росія та Китай

Міноборони США визначило, які країни несуть найбільшу небезпеку в кіберпросторі
фото pixabay.com

Міністерство оборони США у своєму звіті щодо стратегії в сфері кібербезпеки назвало Росію та Китай найбільшими загрозами в кіберпросторі. Про це повідомляє Fox News.

У документі вказується, що РФ проводила «віртуальні інформаційні операції з метою здійснити вплив на населення США та зруйнувати американські демократичні процеси». Китай, в свою чергу, прагне через кібератаки заволодіти конфіденційною інформацією американської влади та приватних компаній.

Окрім двох вищезазначених країн до списку потрапили також і КНДР та Іран. Їх головною метою є нашкодити американцям та інтересам США.

У відповідь на це в Пентагоні заявили, що «продовжуватимуть захищатись», намагаючись «зруйнувати або зупинити злочинну кібердіяльність». Деталі ймовірних операцій направлених на боротьбу із кіберзлочинністю Міноборони США не розкривало.

Крім того, в документі зазначається, що у випадку війни, сили США в сфері кібербезпеки боротимуться із супротивником разом з повітряними, сухопутними. Морськими та космічними силами.

Нагадаємо: цього місяця президент США Дональд Трамп отримав право вводити санкції стосовно іноземних осіб та організацій, які здійснюватимуть спроби втрутитись в американські вибори, зокрема і через кібератаки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті