Через антиросійські санкції України з Молдови йдуть російські авіаперевізники – ЗМІ

Через антиросійські санкції України з Молдови йдуть російські авіаперевізники – ЗМІ

Завдяки цьому місцеві авіакомпанії зможуть збільшити кількість рейсів та підняти ціни, вважають експерти

Через антиросійські санкції України з Молдови йдуть російські авіаперевізники – ЗМІ
фото pixabay.com

Через санкції України проти РФ з Молдови фактично пішли дві російські авіакомпанії, S7Airlines та “Аерофлот», що працювали по лінії Москва – Кишинів. Про це повідомляє NewsMaker.

Цього тижня стало відомо, що російська S7 Airlines припиняє перельоти на зимовий сезон за напрямком Москва – Кишинів, а «Аерофлот» скорочує рейси з двох на день до двох на тиждень.

Причину цього компанії не повідомили, але, скоріше всього, справа у санкціях з боку України, через які літакам доводиться облітати її територію, що в свою чергу, збільшує витрати та час в дорозі.

Від коментарів обидві авіакомпанії відмовились.

Наразі напрямок Москва – Кишинів – Москва обслуговують чотири авіакомпанії: російські S7 Airlines та «Аерофлот» та молдавські Air Moldova та Fly One. У Air Moldova на цьому напрямку є чотири рейси на день, а у Fly One – два.

За даними Органу цивільної авіації, за І півріччя послугами Міжнародного кишинівського аеропорту скористались 1,26 млн пасажирів, майже чверть з яких (369,5 тис) – на лінії Кишинів – Москва – Кишинів. З них 229.1 тис літали рейсами Air Moldova та Fly One, а 140,4 тис – «Аерофлота» та S7 Airlines.

Нагадаємо: раніше Air Moldova виставили на продаж, оцінивши її в 48 млн леїв. Настільки низьку ціну пояснили великими боргами компанії, які, за умовами приватизації, має погасити майбутній власник.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло