Канадський стартап знає, як переробити харчові відходи на матеріал для 3D друку (ВІДЕО)
Крім того, що це значно економитиме кошти на виробництво, компанія виготовляє пластик, який здатен до органічного розкладу

Стартап Genecis, який організували дослідники з Канадського університету Торонто, розробив спосіб, завдяки якому можна перетворити харчові відходи на пластик для 3D друку. Про це повідомляє Digital Trends.
«Genecis використовує біологію для перетворення органічних відходів в більш дорогі матеріали, – розповіла Луна Ю, засновниця та генеральний директор компанії. – Перша лінійка продуктів – біополімерні PHA (полігідроксиалканоати, ПГА), які використовуються в комбінації з PLA для виготовлення тривимірних ниток для друку. Вони також використовуються для виготовлення гнучких пакувальних матеріалів та контейнерів. Крім того, PHA робить 3D друк менш ламким. Кінцевий продукт є 100% здатним до органічного розпаду та може змішуватись з різними кольорами».
Компанія також наголошує, що зазвичай для виготовлення РНА використовуються дорогі харчові культури, такі як кукурудза, цукрова тростина та рапс. Genecis розробила нову технологію, яка може виробляти РНА зі змішаних харчових відходів, що значно знижує видатки на виробництво.
Відомо, що РНА в ґрунті розкладається за 1 рік, у воді – менш, ніж за 10 років. Для порівняння, звичайному пластику для розкладу треба не одна сотня років.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].