«Київтеплоенерго» та «Нафтогаз України» підготували мирову угоду

«Київтеплоенерго» та «Нафтогаз України» підготували мирову угоду

Угоду має затвердити Госпсуд Києва

«Київтеплоенерго» та 	«Нафтогаз України» підготували мирову угоду
Фото: Shutterstock

НАК «Нафтогаз України» та комунальне підприємство «Київтеплоенерго» підготували робочий варіант світового договору і очікують його затвердження господарським судом Києва. Про це з посиланням на дані Київської міської державної адміністраці (КМДА) пише Інтерфакс-Україна.

Після узгодження визначення будуть підписані договори на постачання газу та відновлену роботу об'єктів теплопостачання – ТЕЦ-6 та майже 200 котельних «Запоріжжя.

Згідно з повідомленням, 3 жовтня цього року, міністерство фінансів перерахувало «Нафтогазу» кошти на погашення різниці в тарифах на теплову енергію, що виникли при експлуатації столичного енергокомплексу ПАТ «Київенерго». 

Як повідомлялося раніше, заборгованість «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз» становить приблизно 3,3 млрд грн, з них 729 млн грн – заборгованість держави за субвенціями, 2,6 млрд грн – заборгованість споживачів перед «Київенерго».

«Нафтогаз України» не погодився підписати договір з «Київтеплоенерго» у зв'язку з відмовою КГГА прийняти на КП «Київтеплоенерго» борги, раніше сформовані «Київенерго» перед НАК. На думку «Нафтогазу», така позиція КГГА суперечить ст. 22 закону «Про теплопостачання».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло