Убивство саудівського журналіста в посольстві зафіксував його Apple Watch

Убивство саудівського журналіста в посольстві зафіксував його Apple Watch

Пристрій передав записану інформацію в хмарне сховище, де вона стала доступною

Убивство саудівського журналіста в посольстві зафіксував його Apple Watch
фото tecnologia.mediatelecom.com.mx

Момент вбивства в Туреччині саудівського журналіста Джамаля Хашоггі зафіксував його «розумний» годинник. Про це пише газета Sabah з посиланням на джерела.

За інформацією видання, репортер синхронізував свій Apple Watch зі смартфоном. У результаті все, що відбувалося з ним після входу в саудівське посольство, включаючи допит і тортури, було записано і передано в хмарне сховище.

Раніше Анкара заявила про наявність відео- і аудіозаписів, які підтверджують, що Хашоггі вбили в саудівському консульстві.

Журналіст працював у газеті The Washington Post і критикував владу Саудівської Аравії, зокрема наслідного принца Мухаммеда. Він зник безвісти 2 жовтня після того, як відвідав консульство королівства в Стамбулі.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Саудівську Аравію чекає суворе покарання, якщо з'ясується, що зниклий журналіст Джамаль Хашоггі був убитий в саудівському консульстві в Стамбулі, передає телеканал CBS.

При цьому Трамп зазначив, що не хотів би розривати з Ер-Ріядом контракти в оборонній галузі. «Я не хочу ставити під удар робочі місця в США. Є інші способи покарати їх», – підкреслив Трамп.

У свою чергу уряд Великобританії формує список саудівських чиновників і силовиків, щодо яких можуть бути введені санкції у зв'язку зі зникненням та імовірним убивством журналіста Джамаля Хашоггі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті