Telegram планує запустити власну блокчейн-платформу вже цієї осені – ЗМІ

Telegram планує запустити власну блокчейн-платформу вже цієї осені – ЗМІ

Розробники стверджують, що проект, на який залучили майже $2 млрд, готовий на 70%

Telegram планує запустити власну блокчейн-платформу вже цієї осені – ЗМІ
фото Shutterstock

Блокчейн-платформа Telegram Open Network (TON) має запрацювати уже цієї осені. Про це повідомляють «Вєдомості» із посиланням на розсилку компанії для інвесторів.

Зазначається, що TON це нова блокчейн-платформа, розробкою якої займається команда Дурова. Саме для неї компанії залучила на початку року $1,7 млрд від інвесторів. Тоді керівництво Telegram заявило, що її TON зможе обробляти транзакції швидше блокчейнів Bitcoin і Ethereum та конкуруватиме за швидкістю платежів з Visa та Mastercard.

В системі, як повідомляється, буде використовуватись криптовалюта Gram, а користувачі матимуть інтегрований з додатками Telegram гаманець.

Команда Telegram повідомила інвесторам, що успішно завершила розробку більшості критичних компонентів, необхідних для запуску тестової версії TON, яка має бути запущена «пізніше цієї осені».

Як повідомляється, написана частина системи – це новий спосіб обміну даними, майже повністю децентралізований. Вже над цими низькорівневими протоколами, буде завершена додаткова надбудова у вигляді самого блокчейну і, в принципі, TON буде готовий до запуску, зазначили в компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію