«Нова Пошта» виходить на ринок доповненої реальності

«Нова Пошта» виходить на ринок доповненої реальності

Компанія анонсувала WowBox - набір для читання та гри із доповненою реальністю, що оживає за допомогою мобільного додатку

«Нова Пошта» виходить на ринок доповненої реальності
Фото: прес-служаб "Нової Пошти"

Поштовий оператор «Нова Пошта» доставлятиме казкові набори з доповненою реальністю – WowBox. Про це повдіомляє прес-служба «Нової Пошти».

WowBox від «Нова Пошта» – це набір для читання та гри всією родиною, в який входить книга, браслет із піном (фігурка) героя казки та розмальовка, – усе із доповненою реальністю, а також стікери-наліпки та додаткові іграшки.

Так, доповнена реальність оживає за допомогою мобільного додатку – WowBox AR. 

Перший бокс присвячено різдвяній казці «Лускунчик та мишачий король», ілюстрації до якої створила Євгенія Гапчинська. Другий – про «Кота у чоботях». Третій – про «Сплячу красуню». Усі ілюстрації до казок створені виключно українськими художниками.

Набір буде доступний за підпискою – його можна передплатити сезонами – на 3, на 6 місяців або на рік. Вартість одного WowBox у підписці на сезон становить 259 грн. Доставка першого з 12 боксів запланована з 1 грудня.

«Ми постійно запроваджує інновації для клієнтів, і просто не могли залишитися осторонь доповненої реальності – доставляємо майбутнє вже сьогодні. Наразі вже понад 16 000 наших клієнтів виявили зацікавленість у Wow-проекті від «Нова Пошта» і це хороший результат», – повідомила директор з маркетингу «Нова Пошта» Ірина Холод.

Раніше повідомлялось, що «Нова Пошта» планує побудувати 7 інноваційних терміналів по всій країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті