Майже половина населення світу живе за межею бідності – Світовий банк

Майже половина населення світу живе за межею бідності – Світовий банк

3,4 млрд людей живуть на менше ніж $5,5 на день

Майже половина населення світу живе за межею бідності – Світовий банк
фото pixabay.com

3,4 млрд людей живуть менше, ніж на $5,5 на день, незважаючи на загальне зниження показників крайньої бідності в світі. Про це йдеться у звіті Світового банку «Бідність та загальне процвітання, спільне вирішення проблем ліквідації злиднів», передає ТАСС.

«Хоча економічні досягнення у всьому світі і свідчать про те, що все менше людей живуть в умовах крайніх злиднів, майже половина населення світу – 3,4 млрд людей – все ще бореться за задоволення своїх основних потреб. Існування на менше $3,2 на день відображає показник межі бідності в країнах з рівнем доходу нижче середнього, тоді як показник в $5,5 на день відображає стандарти в країнах з рівнем доходу вище середнього», – зазначають автори дослідження.

Крайніми злиднями вважається існування на менше ніж на $1,9 на день.

Економісти пояснили, що «показники  крайньої бідності значно знищились, скоротившись з 36% в 1990 році», однак проведений ними аналіз характеру бідності свідчить про «масштабах проблеми, пов’язаної з її викоріненням».

В документі зазначається, що в 2015 році понад 1,9 млрд людей, або 26,2% населення світу проживали за менш ніж $3,20 на день, а близько 46% – на менш ніж $5,5 на день.

Автори звіту зазначають, що предметом їх дослідження були не лише гроші, а й вплив на благополуччя сімей таких факторів, як «доступ до питної води та об’єктам санітарії, освіти та електриці». Більшою мірою від злиднів страждають жінки та діти.

«Враховуючи, що економічне зростання значить, що набагато більша частина бідного населення світу зараз живе в більш багатих країнах. Нові межі бідності та більш широке розуміння злиднів мають вирішальне значення для усесторонньої боротьби з нею», – підкреслюється у дослідженні.

Президент Світового банку Джим Йон Кім заявив, що ліквідація крайньої бідності до 2030 року та підвищення загального добробуту є основними цілями організації.

«В той же час ми можемо застосувати більш широкий підхід до розгляду проблеми бідності на різних рівнях у всьому світі. Ця точка зору свідчить про те, що бідність має широке розповсюдження та більш глибоко укорінилась, у зв’язку з чим дуже важливим є інвестувати в людей», – додав він.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло