«Нафтогаз» у листопаді лишив ціни на газ для промисловості без змін

«Нафтогаз» у листопаді лишив ціни на газ для промисловості без змін

НАК пропонує газ за ціною 11 199–12 155 грн/1000 куб. м

«Нафтогаз» у листопаді лишив ціни на газ для промисловості без змін
Фото: Shutterstock

НАК «Нафтогаз України» продовжила дію поточного прейскуранта на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання на листопад-2018 (для договорів, укладених з 1 жовтня 2018 року), повідомляють у НАК.

Як зазначається, «Нафтогаз» пропонує газ за ціною 11 199–12 155 грн/1000 куб. м (без ПДВ).

Детальні умови комерційної пропозиції НАК наведені на сайті компанії.

Крім того, у НАК нагадують, що з 1 жовтня 2015 року набрав чинності Закон України «Про ринок природного газу», який передбачає, що постачання природного газу здійснюється за цінами, які вільно встановлюються між постачальником і споживачем, крім випадків, передбачених цим законом. Так, з метою забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб'єктів ринку природного газу у виняткових випадках і на певний термін можуть покладатися спеціальні обов'язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом міністрів України.

Як писав Mind, для населення ціна на газ з 1 листопада 2018 року збільшиться на 23,5%. Крім того, пізніше зазначалось, що чергового підвищення не буде.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло