Держбюджет недоотримує 6 млрд щорічно через руйнацію лотерейного бізнесу
Свою думку щодо розвитку галузі висловив президент державних лотерей «М.С.Л.» Георгій Ложенко

Через руйнацію та штучний перерозподіл лотерейного ринку чиновниками держбюджет щорічно недоотримує 5-6 млрд грн податків, повідомив президент державних лотерей «М.С.Л.» Георгій Ложенко.
За його словами, з 2014 року чиновники власноруч створили умови для появи нелегальних лотерей – що і призвело до втрат державного бюджету. Він переконаний, якщо люди організовують ігри у «тіні», значить їм дали можливість працювати нелегально.
«Комусь при владі захотілось перерозподілити ринок», – прокоментував Ложенко.
Інструментами були зміни у податкове законодавство, якими передбачено було обов'язок кожного гравця сплачувати податок в незалежності від розміру виграшу.
«Звичайному гравцю не важливо чи сплачує лотерейний оператор податки чи ні – його цікавить лише свій виграш. Якщо гравець виграв 5 грн, а лотерейний оператор виплачує йому 4,56 грн, він більше не прийде до цього оператора. І це проблема влади, а не споживача», – зазначив Ложенко.
Ложенко підкреслив, що необхідно фіксувати скільки оператор отримує від гравця, після виплати виграшів, скільки він заплатив податків й витратив на соціальні та гуманітарні проекти.
Читайте матеріал Mind «Свідки лотерейного бізнесу: навіщо Мінфін намагається змінити правила гри для операторів».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].