Католики в США розробили додаток за типом Pokemon Go, тільки шукати потрібно святих

Католики в США розробили додаток за типом Pokemon Go, тільки шукати потрібно святих

Папа Франциск схвалює використання нових технології на благо підвищення релігійної освіти

Католики в США розробили додаток за типом Pokemon Go, тільки шукати потрібно святих
cruxnow.com

Американська католицька організація Foundation Ramon Pane розробила мобільний додаток за принципом відомої гри Pokemon Go. Але в їхній версії на вулицях з допомогою доповненої  реальності потрібно шукати не покемонів, а святих та виконувати різні завдання, які «зміцнюють у вірі», повідомляє cruxnow.com.

Додаток називається Follow JC Go! («Ідіть за Ісусом Христом»), він вийшов цієї середи іспанською мовою, найближчим часом стане доступним англійською та португальською.

У Follow JC Go потрібно шукати святих, біблійні фігури, збирати воду, їжу і так звану «духовність», – все це підвищує рівень «здоров'я» в грі. Також додаток пропонує гравцям помолитися, якщо вони пройдуть повз церкву або лікарню. Прямо в додатку можна перевести гроші на благодійність.

Папа Римський Франциск, якому була представлена гра, схвалив цю розробку і загалом ідею застосовувати нові технології у питаннях поширення віри.

Додаток доступний для пристроїв Android і IOS, і він безкоштовний.

На розробку Follow JC Go пішло два роки і приблизно $500 000, які вдалося назбирати завдяки пожертвам. У створенні гри брали участь 43 людини.

«Сьогодні у молоді все – мова, стосунки, пізнання – проходить через смартфони. Ми вирішили цим скористатися і запропонувати їм освітню відеогру, яка одночасно допоможе підвищувати релігійну освіту», – прокоментував Архієпископ Панами Хосе Домінго Уллоа.

Тим часом у грі Pokemon GO з'явилася довгоочікування функція відстеження пересувань гравця без необхідності тримати телефон в руках. Іншими словами, гравець може залишатися в грі, не користуючись смартфоном.

Завдяки новій функції зміниться механіка гри. Якщо до цього користувач мав постійно тримати смартфон з відкритим додатком в руках, то тепер він може згорнути гру або взагалі покласти девайс у кишеню. Pokemon GO буде фіксувати його пересування і заносити в актив. Це вбереже батарею від швидкого розряджання.

Як прогнозують експерти, ринок пристроїв доповненої реальності та VR до 2023 року досягне $40 млрд.

Нагадаємо, Facebook теж не відстає і працює над створенням власних окулярів доповненої реальності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло