Католики в США розробили додаток за типом Pokemon Go, тільки шукати потрібно святих
Папа Франциск схвалює використання нових технології на благо підвищення релігійної освіти

Американська католицька організація Foundation Ramon Pane розробила мобільний додаток за принципом відомої гри Pokemon Go. Але в їхній версії на вулицях з допомогою доповненої реальності потрібно шукати не покемонів, а святих та виконувати різні завдання, які «зміцнюють у вірі», повідомляє cruxnow.com.
Додаток називається Follow JC Go! («Ідіть за Ісусом Христом»), він вийшов цієї середи іспанською мовою, найближчим часом стане доступним англійською та португальською.
У Follow JC Go потрібно шукати святих, біблійні фігури, збирати воду, їжу і так звану «духовність», – все це підвищує рівень «здоров'я» в грі. Також додаток пропонує гравцям помолитися, якщо вони пройдуть повз церкву або лікарню. Прямо в додатку можна перевести гроші на благодійність.
Папа Римський Франциск, якому була представлена гра, схвалив цю розробку і загалом ідею застосовувати нові технології у питаннях поширення віри.
Додаток доступний для пристроїв Android і IOS, і він безкоштовний.
На розробку Follow JC Go пішло два роки і приблизно $500 000, які вдалося назбирати завдяки пожертвам. У створенні гри брали участь 43 людини.
«Сьогодні у молоді все – мова, стосунки, пізнання – проходить через смартфони. Ми вирішили цим скористатися і запропонувати їм освітню відеогру, яка одночасно допоможе підвищувати релігійну освіту», – прокоментував Архієпископ Панами Хосе Домінго Уллоа.
Тим часом у грі Pokemon GO з'явилася довгоочікування функція відстеження пересувань гравця без необхідності тримати телефон в руках. Іншими словами, гравець може залишатися в грі, не користуючись смартфоном.
Завдяки новій функції зміниться механіка гри. Якщо до цього користувач мав постійно тримати смартфон з відкритим додатком в руках, то тепер він може згорнути гру або взагалі покласти девайс у кишеню. Pokemon GO буде фіксувати його пересування і заносити в актив. Це вбереже батарею від швидкого розряджання.
Як прогнозують експерти, ринок пристроїв доповненої реальності та VR до 2023 року досягне $40 млрд.
Нагадаємо, Facebook теж не відстає і працює над створенням власних окулярів доповненої реальності.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].