Ринок пристроїв доповненої реальності та VR до 2023 року досягне $40 млрд

Ринок пристроїв доповненої реальності та VR до 2023 року досягне $40 млрд

Перспективна галузь зростатиме приблизно на 88% щороку

Ринок пристроїв доповненої реальності та VR до 2023 року досягне $40 млрд
фото Google Tango

Обсяг світового ринку пристроїв доповненої (AR) і віртуальної реальності (VR) протягом п'яти років буде зростати на 52,7% щорічно і досягне $40 млрд в 2023 році. Такий прогноз зробили в дослідницькій компанії Digitimes Research, на який посилається DailyComm.

За словами експертів, автономні VR-пристрої, що працюють без підключення до комп'ютерів або інших джерел, стали мейнстрімом на ринку в 2018 році. Запуск платформи змішаної реальності Qualcomm Snapdragon XR1 в травні 2018 року сприяв прискоренню розробки автономних AR- і VR-апаратів виробниками.

Згідно із прогнозом аналітиків International Data Corporation (IDC), в 2018 році на світовий ринок надійде близько 4,2 млн пристроїв віртуальної і доповненої реальності, збільшившись на 31% відносно 2017-го. У найближчі п'ять років ринок буде рости приблизно на 88% в рік і досягне обсягу в 53,1 млн штук за підсумками 2022 року.

У 2022 році на ринок буде випущено в цілому 21,6 млн AR-гарнітур. Цьому сприятимуть вихід на ринок нових виробників, розширення сценаріїв використання такої апаратури і зниження цін, очікують в IDC.

Азія стане головним виробником VR-софту, азіатські розробники зароблять на цьому $430 млн.

До 2020 року ринок VR-заліза досягне $17,8 млрд, йдеться в прогнозі. Разом з софтом і супутніми сервісами загальний обсяг VR-ринку до 2020 року може досягти $38 млрд – в 20 разів більше, ніж у 2016-му.

Нагадаємо, напередодні компанія North представила «розумні» окуляри, якими можна керувати джойстиком.

Також у продаж надійшли окуляри доповненої реальності Magic Leap One.

Крім того, повідомлялося, що Walmart навчатиме своїх працівників у США за допомогою віртуальної реальності.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло