«Кернел» оскаржить рішення арбітражу у справі про покупку «Стіомі-Холдинг» у Високому суді Лондона

«Кернел» оскаржить рішення арбітражу у справі про покупку «Стіомі-Холдинг» у Високому суді Лондона

«Кернел» домовився про покупку в 2012

«Кернел» оскаржить рішення арбітражу у справі про покупку 	«Стіомі-Холдинг» у Високому суді Лондона
Скрін офіційного сайту Кернел

Аграрна група «Кернел» має намір оскаржити рішення арбітражного суду у справі про покупку ТОВ «Стіомі-Холдинг» у Високому суді Лондона, про це повідомив Інтерфакс.

Відповідно до річного фінансового звіту групи, «Кернел» на початку березня 2018 року одержав рішення арбітражного розгляду щодо покупки зазначеного товариства в квітні 2012 року. Рішення арбітражу в документі не уточнюється, в той же час зазначено, що «Кернел» має намір оскаржити його у Високому суді Лондона.

«Кернел» вказує, що станом на 30 червня 2018 року структури групи в рамках зазначеної угоди перерахували структурам «Стіомі-Холдинг» $33,47 млн. Сума, що залишилася, відповідно до домовленостей, підлягала виплаті після виконання «Стіомі-Холдинг» певних умов. «Кернел» стверджує, що узгоджені умови не були виконані, після чого сторони вступили в тяжбу.

У квітні 2012 року «Кернел» домовився про покупку 100% агропідприємства «Стіомі-Холдинг» в Хмельницькій області. В рамках домовленості групі в 2013 році перейшов повний операційний контроль над земельним банком «Стіомі-Холдинг» загальною площею 66 35 га та іншими його ключовими бізнесами.

Нагадаємо: Європейський інвестиційний банк думає дати «Кернелу» $250 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло