Швейцарська компанія збудує в Китаї завод, на якому роботів збиратимуть роботи (ВІДЕО)

Швейцарська компанія збудує в Китаї завод, на якому роботів збиратимуть роботи (ВІДЕО)

Вартість майбутнього заводу оцінюється у $150 млн. Очікується, що він почне працювати у 2020 році

Швейцарська компанія збудує в Китаї завод, на якому роботів збиратимуть роботи (ВІДЕО)
фото new.abb.com

Швейцарська компанія АВВ голосила про те, що інвестує $150 млн у створення найбільш передового та автоматизованого заводу робототехніки у світі. Про це йдеться у повідомлені на сайті компанії.

Цей новий виробничий центр в Шанхаї (Китай) об’єднає пов’язані з компанією цифрові технології, сучасну робототехніку та найновіші дослідження в галузі штучного інтелекту задля створення «фабрики майбутнього».

Очікується, що цей завод запрацює до кінця 2020 року.

Ця інвестиція є важливою віхою для АВВ як для виробника робототехніки №1 в Китаї. Компанія з 1992 року інвестувала в Китай близько $2,4 млрд та вже понад 100 років працює в країні.

Новий завод у Шанхаї має стати передовим підприємством в індустрії робототехніки. Крім того, в ньому розміщуватиметься також і підрозділ науково-дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт, який «на місці» дозволить прискорити інновації АВВ в галузі ШІ.

Використовуючи новий підхід до конструювання заводу, нові промислові потужності заводу зможуть значно збільшити як широту (типи роботів), так і глибину (варіанти кожного типу) роботів, які будуть виготовлятись на налаштовуватись під відповідні цілі клієнтів.

«АВВ зможе об’єднати цей розширений портфель робототехніки в майже необмежену кількість індивідуальних рішень для клієнтів», – йдеться у повідомленні компанії.

 Щоб найкращим чином використовувати простір , новий завод матиме гнучку систему на основі взаємопов’язаних островів автоматизації, а не фіксованих ліній збірки. Це дозволить продуктам адаптуватись на ринку роботів в Китаї без додаткових розширень потужностей.

Роботи, встановлені на підприємстві, випускатимуть роботів, головним чином, для китайських замовників, включно з виробниками електроніки та автомобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті