Twitter видалив 10 тисяч акаунтів, які закликали не голосувати на американських виборах

Twitter видалив 10 тисяч акаунтів, які закликали не голосувати на американських виборах

За один лише місяць у Twitter опубліковано 10 млн постів про майбутні вибори

Twitter видалив 10 тисяч акаунтів, які закликали не голосувати на американських виборах
фото DR

Адміністрація соцмережі Twitter видалила більше 10 тисяч підозрілих акаунтів, які закликали не брати участь в проміжних виборах до Конгресу в США. Про це повідомляє Reuters з посиланням на представника Twitter Яна Планкетта.

За даними агентства, соціальна мережа видалила підозрілі облікові записи в період з вересня по жовтень.  Цікаво, що акаунти були замасковані під облікові записи прихильників Демократичної партії.

Вибори в Конгрес США відбудуться 6 листопада. Раніше в Twitter повідомили, що майбутнє голосування стало найбільш згадуваним у соцмережі – з 1 жовтня користувачі опублікували понад 10 мільйонів записів, пов’язаних з виборами до Конгресу.

На початку вересня топ-менеджери Facebook і Twitter розповіли комітету з розвідки Сенату США про заходи, яких соцмережі вживають проти іноземних атак на американську демократію. Сенатори констатували, що компанії не змогли усунути ризик втручання в політичну систему США, і звинуватили Росію в подальшому намаганні втручатися у внутрішню політику, зазначивши, що до неї приєднався Іран.

Нагадаємо, США виділили десятки мільйонів доларів на боротьбу з російською пропагандою.

Раніше США почали першу операцію в кіберпросторі для протидії втручанню РФ у вибори. Цілями кіберкомандування США стали співробітники російських спецслужб та хакерські групи, які фінансує російська олігархія.

За матеріалами Радіо Свобода

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло