mind
МАУ з 1 січня 2019 року прив’яже програму лояльності до вартості квитків

МАУ з 1 січня 2019 року прив’яже програму лояльності до вартості квитків

Милі будуть нараховуватись в залежності від вартості квитка, в тому числі за лоукост-тарифом

МАУ з 1 січня 2019 року прив’яже програму лояльності до вартості квитків
Фото: Shutterstock

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) з 1 січня 2019 року змінює умови для індивідуальних і корпоративних учасників програм лояльності (Panorama Club і Panorama Club Corporate) і повністю прив'яже їх до вартості квитків, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію авіакомпанії.

«З 1 січня 2019 роки кількість миль, що нараховуються на рахунок учасника за переліт, більше не буде залежати від відстані між аеропортами вильоту/прильоту в милях і від класу бронювання, а буде нараховуватися залежно від вартості авіаквитка. При цьому милі будуть нараховуватися за авіаквитки на всі власні регулярні рейси МАУ, придбані за всіма тарифами, в тому числі лоукост», – йдеться в повідомленні.

Згідно з оновленими умовами, власники карток лояльності Panorama Club Classic, Panorama Club Premium і Panorama Club Elite будуть накопичувати милі за кожен $1, витрачений на авіаквиток (тариф без урахування зборів), і отримувати 5, 7 і 10 миль відповідно.

З 2019 року авіакомпанія також дозволить використовувати накопичені бонуси вже під час наступного подорожі, оплачуючи ними будь-яку частину вартості авіаквитка.

«Повна або часткова оплата милями тарифу авіаквитка в пропорції 100 миль на оплату кожного $1 буде доступна для авіаквитків на всі власні регулярні рейси МАУ в будь-які періоди часу», – наголошується в повідомленні.

Авіакомпанія також зберігає можливість накопичувати милі за придбання додаткових послуг МАУ (7 миль за $1 за умови їх попередньої оплати).

Також учасники програм лояльності матимуть можливість накопичувати милі з компаніями-партнерами Panorama Club: за проживання в готелях-партнерах, придбання товарів і послуг в онлайн-магазинах по всьому світу, прокат автомобілів, послуги трансферу і т.п.

Як повідомлялося, МАУ з 1 липня 2018 скасувала можливість перевезення наднормативного багажу для учасників програми лояльності Panorama Club рівня Classic.

Крім того, з 15 січня 2019 року МАУ змінить норми перевезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах, скоротивши кількість предметів, дозволених до безкоштовного перевезення в салоні, до одного предмета верхнього одягу і парасольки.

Авіакомпанія МАУ заснована в 1992 році. Згідно з даними системи розкриття інформації НКЦПФР і держреєстру, 100% прямо або опосередковано контролює кіпрська «Онтобет Промоушінз Лімітед», бенеціфіари якої не розголошуються. У той же час, за словами голови наглядової ради МАУ Арона Майберга, одним з кінцевих бенефіціарів авіакомпанії є олігарх Ігор Коломойський.

МАУ виконує понад 1100 регулярних рейсів в тиждень. Її парк налічує 45 літаків різних модифікацій, включаючи 30 середньомагістральних Boeing 737 NG із середнім віком 8,7 років. Середній вік парку МАУ – 11,3 року. Базовим аеропортом є міжнародний аеропорт Бориспіль (Kиев).

Авіакомпанія в 2017 році перевезла майже 7 млн пасажирів, що на 16,4% перевищує показник 2016 року. Частка транзитних пасажирів на регулярних рейсах досягла 54,1%. Авіакомпанія виконала 56,4 тис. Рейсів, що на 16,6% більше, ніж в 2016 році. Коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел склав 80%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті