mind
ДФС за 10 місяців зібрала на реконструкцію доріг 3,2 млрд грн додаткових надходжень

ДФС за 10 місяців зібрала на реконструкцію доріг 3,2 млрд грн додаткових надходжень

Експеримент передбачає перерахування 50% від перевиконання надходжень митних платежів на реконструкцію доріг

ДФС за 10 місяців зібрала на реконструкцію доріг 3,2 млрд грн додаткових надходжень
Фото: Shutterstock

Протягом січня – жовтня 2018 року додаткові надходження митних платежів, які в межах експерименту мають бути спрямовані на реконструкцію доріг, склали 3,2 млрд грн, йдеться у повідомленні на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).

Найбільші суми спрямували Одеська митниця – 1 млрд грн, Запорізька – 355,3 млн грн та Київська міська – 248,6 млн грн.

Нагадаємо, що експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг триває з вересня 2015 року. Відповідно до нього 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів) направляється в спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів.

Спочатку пілотний проект проводився в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях. Минулого року участь в експерименті взяли всі митниці ДФС. На цей рік експеримент було подовжено.

Нагадаємо: минулого року ДФС у межах митного експерименту завдяки перевиконанню індикативів з митних надходжень до бюджету за 11 місяців цього року спрямувала на розвиток дорожньої інфраструктури понад 11,07 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті