ДФС за 10 місяців зібрала на реконструкцію доріг 3,2 млрд грн додаткових надходжень

ДФС за 10 місяців зібрала на реконструкцію доріг 3,2 млрд грн додаткових надходжень

Експеримент передбачає перерахування 50% від перевиконання надходжень митних платежів на реконструкцію доріг

ДФС за 10 місяців зібрала на реконструкцію доріг 3,2 млрд грн додаткових надходжень
Фото: Shutterstock

Протягом січня – жовтня 2018 року додаткові надходження митних платежів, які в межах експерименту мають бути спрямовані на реконструкцію доріг, склали 3,2 млрд грн, йдеться у повідомленні на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).

Найбільші суми спрямували Одеська митниця – 1 млрд грн, Запорізька – 355,3 млн грн та Київська міська – 248,6 млн грн.

Нагадаємо, що експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг триває з вересня 2015 року. Відповідно до нього 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів) направляється в спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів.

Спочатку пілотний проект проводився в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях. Минулого року участь в експерименті взяли всі митниці ДФС. На цей рік експеримент було подовжено.

Нагадаємо: минулого року ДФС у межах митного експерименту завдяки перевиконанню індикативів з митних надходжень до бюджету за 11 місяців цього року спрямувала на розвиток дорожньої інфраструктури понад 11,07 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті