mind
Україна має найбільший в регіоні потенціал для розвитку відновлювальної енергетики – IRENA

Україна має найбільший в регіоні потенціал для розвитку відновлювальної енергетики – IRENA

Цей потенціал становить близько 400 ГВт

Україна має найбільший в регіоні потенціал для розвитку відновлювальної енергетики – IRENA
Фото: Shutterstock

За оцінками IRENA (The International Renewable Energy Agency) Україна має найбільший в регіоні потенціал для розвитку відновлювальної енергетики та енергоефективних заходів, який становить близько 400 ГВт. Про це повідомляє ЕНЕРГОКУБ на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з повідомленням, можливості країни у цьому секторі використовуються лише на 0,5% – це менше 2 ГВт встановлених «зелених» потужностей.

«Серед усіх членів Договору про Енергетичне співтовариство Україна має найбільший енергетичний сектор: він споживає вдвічі більше викопного палива, ніж сукупно всі решта країн – 50,8 млн тонн нафтового еквівалента проти сукупних 25,3 млн тонн для Західних Балкан та Молдови», – йдеться в повдіомленні.

Наголошується, що через це Україна відповідальна за 2/3 викидів парникових газів в регіоні.

За оцінками IRENA (The International Renewable Energy Agency) Україна має найбільший в регіоні потенціал для розвитку...

Опубліковано ЕНЕРГОКУБ Середа, 7 листопад 2018 р.

Раніше повідомлялось, що станом на кінець вересня цього року, частка виробництва електричної енергії з альтернативних джерел в Україні досягла 1,8% від усієї кількості виробленої енергії. Загальна потужність досягла 1803,6 МВт.

Загалом, близько 9% всієї товарної виручки української генерації складають відновлювальні джерела.Раніше повідомлялось, що потужності відновлювальних джерел енергії в lll кварталі зросли в 2,4 раза.

Більше про розвиток альтернативної енергетики читайте в спецпроекті Mind «Галузі майбутнього: розвиток «зеленої» енергетики».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті