mind
Діловий журнал Fortune продано підприємцю з Таїланду за $150 млн

Діловий журнал Fortune продано підприємцю з Таїланду за $150 млн

Колишній власник продав його слідом за журналом Time

Діловий журнал Fortune продано підприємцю з Таїланду за $150 млн
фото Fortune

Американський медіахолдинг Meredith Corp продав діловий журнал Fortune за $150 млн. Новим власником став підприємець з Таїланду Чатчавал Джіараванон. Сторони планують закрити операцію до кінця 2018 року, повідомляє The Wall Street Journal, на який посилається vc.ru.

Сімʼї Джіараванон належить таїландський конгломерат Charoen Pokphand Group, що володіє активами в харчовій промисловості, роздрібній торгівлі, сфері телекомунікацій та медіа, автомобілебудування та ін.

Джіараванон купує Fortune за особисті кошти і буде володіти виданням незалежно від CP Group. Президентом Fortune, як і раніше, залишається Алан Маррей, а редакція продовжить працювати з Нью-Йорка. Новий власник журналу пообіцяв не втручатися в роботу редакції.

Перший номер Fortune вийшов в 1930 році. Журнал відомий своїми щорічними рейтингами, такими як Fortune 500 (найбільші компанії за розміром виручки), «40 до 40» та іншими.

В останні кілька років, як і інші друковані видання, Fortune страждав від скорочення реклами в пресі і зниження продажів. Тому видання все більше фокусується на digital-рекламі і зростаючому бізнесі конференцій.

У 2018 році періодичність виходу Fortune знизилася до 12 випусків з 16 номерів в 2017 році, а тираж в першому півріччі впав на 13%, до 752 202 примірників. У 2017 році редакція провела 8 конференцій, на 2018-й заплановано 11 заходів.

Нагадаємо, у вересні  медіахолдинг Meredith Corp продав і журнал Time, його купив співзасновник Salesforce Марк Беніофф за $190 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті