Видання Time вдруге за рік отримало нових власників

Видання Time вдруге за рік отримало нових власників

Цього разу журнал купило подружжя Беніофф за $190 млн

Видання Time вдруге за рік отримало нових власників
фото Time

Одна з провідних медіа та маркетингових компаній Meredith Corp повідомила про підписання угоди щодо продажу свого журналу Time Марку та Лінн Беніофф за $190 млн. Транзакція підлягає звичайним умовам закриття та схвалення регуляторами  та, як очікується, буде закрита протягом 30 днів. Про це йдеться в прес-релізі корпорації.

Подружжя Беніофф купують видання персонально і угода жодним чином не стосуватиметься компанії salesforce.com, в якій Марк Беніофф є генеральним директором та засновником.

Зазначається, що нові власники не братимуть участі у щоденних операціях журналу та журналістських рішеннях. Компанія продовжуватиме працювати з тим самим керівництвом .

Щотижневий американський журнал Time є найбільш популярним журналом у США та має аудиторію в понад 100 млн читачів в друкованому та онлайн-варіантах. Журнал відомий зокрема своїми рейтингами, такими як «Людина року», «100 персон року» та інших.

Нагадаємо: в листопаді 2017 року американська Meredith Corporation домовилась про покупку видавничої компанії Time Inc, яка видає такі журнали, як Time, Sports Illustrated, Fortune та People за $2,84 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло