mind
Facebook запустила музичний відеододаток Lasso, конкурента TikTok

Facebook запустила музичний відеододаток Lasso, конкурента TikTok

Соцмережа збирається боротися за серця і душі підліткової аудиторії

Facebook запустила музичний відеододаток Lasso, конкурента TikTok
фото Facebook/The Verge

10 листопада Facebook запустила додаток Lasso для iOS та Android. У ньому користувачі можуть записувати танці і пісні під фонограму і обмінюватися 15-секундними роликами. Для цього в Lasso є велика музична бібліотека та інструменти для накладення ефектів, наприклад, регулювання швидкості або slow-mo, розповідає The Verge, на який посилається vc.ru.

У Lasso можна підписуватися на творців відео, шукати контент за хештегом і через сторінку Discover, аналогічну тій, що використовується в Instagram. Також в додатку є сторінка найкращих авторів відео за день.

Авторизуватися в Lasso можна через Instagram або Facebook – у компанії зазначають, що це допоможе краще адаптувати контент під інтереси користувачів.

Додаток дозволяє публікувати відеоролики в Facebook Stories, а в майбутньому – і в Instagram Stories.

Lasso раніше працював в закритому бета-режимі, в сервісі вже досить багато контенту і користувачів.

Lasso запускається «з нуля» і Facebook доведеться переконувати користувачів його завантажувати. Компанія не випускала прес-реліз і не робила публікації з анонсом Lasso, обмежившись твітами від менеджера Facebook і Lasso.

При цьому експерти The Verge і TechCrunch сумніваються, що Facebook зможе добитися успіху з Lasso.

Головний конкурент додатку – налогічний і більш успішний TikTok, який існує з 2016 року.  TikTok нещодавно поглинув великого конкурента Musical.ly з аудиторією в 200 млн чоловік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті