50 країн та понад 150 компаній зобов’язались боротись із кіберзлочинністю

50 країн та понад 150 компаній зобов’язались боротись із кіберзлочинністю

Серед технологічних компаній до угоди приєднались Facebook, Google та Microsoft

50 країн та понад 150 компаній зобов’язались боротись із кіберзлочинністю
фото pixabay.com

Представники 50 країн та понад 150 компаній підписали документ під назвою «Париж закликає до довіри та безпеки в кіберпросторі», в якому зобов’язались активніше боротись з кіберзлочинністю, зокрема із втручанням у вибори. Про це повідомляє DW.

До числа країн-підписантів увійшли країни – члени ЄС, Японія, Канада та інші. З технологічних компаній до угоди приєднались Facebook, Google та Microsoft. Цікаво, що до боротьби із кіберзлочинністю вирішили не приєднуватися Росія, Китай та США.

Документ передбачає спільну роботу із запобігання такій діяльності, як онлайн-цензура та крадіжка комерційних таємниць.

Одним з ініціаторів підписання документу був президент Франції Еммануель Макрон, який вважає, що у світі назріла потреба кращого регулювання інтернет-простору. Під час виступу на організованому ЮНЕСКО Форумі з управління інтернетом, Макрон повідомив, що Facebook погодився прийняти в першій половині наступного року групу французьких посадовців, які спостерігатимуть за боротьбою з мовою ненависті в соціальній мережі.

Нагадаємо: минулого місяця стало відомо про відкриття соціальною мережею Facebook спеціального відділу для боротьби з дезінформацією та поширенням пропаганди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло