Виплати за договорами автоцивілки компанії-банкрута виконає МТСБУ

Виплати за договорами автоцивілки компанії-банкрута виконає МТСБУ

Народна фінансово-страхова компанія «Добробут» визнана банкрутом

Виплати за договорами автоцивілки компанії-банкрута виконає МТСБУ
Фото: Shutterstock

Зобов'язання за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ, автоціивілки), які були укладені з Народною фінансово-страховою компанією (НФСК) «Добробут», яка визнана банкрутом, бере на себе Моторно (транспортне) страхове бюро (МТСБУ), повідомляє інтернет-ресурс УкрСтрахування.

Як зазначається, 16 жовтня 2018 року за рішенням Господарського суду Харківської області НФСК «Добробут» визнано банкрутом.

Бюро оголосило прийом заяв від потерпілих на отримання страхових виплат, які здійснюватимуться за рахунок фонду захисту потерпілих МТСБУ. Терміни, в які будуть прийматися такі заяви, не обмежені конкретними датами.

Як повідомляє МТСБУ, «максимального терміну подачі заяви про отримання відшкодування не передбачено».

У повідомленні бюро підкреслюється, що виплати за зобов'язаннями НФСК «Добробут» здійснюватимуться незалежно від того, включені вони в реєстр кредиторів страховика чи ні.

Нагадаємо: страхові компанії, які є членами Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), збільшили загальну кількість договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (автоцивілка, ОСЦПВ) за січень – вересень 2018 року на 4,4%, а страхові платежі за цими договорами зросли на 20,6% – до 3,322 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті