Смілі нададуть 25 млн грн кредиту для входження в опалювальний сезон

Смілі нададуть 25 млн грн кредиту для входження в опалювальний сезон

Прем'єр-міністр ініціював пропозицію про надання короткотермінової позички для міста Сміла в розмірі 25 млн грн

Смілі нададуть 25 млн грн кредиту для входження в опалювальний сезон
Фото: Shutterstock

Для входження в опалювальний сезон місту Сміла (Черкаська обл.), буде надано короткостроковий кредит в сумі 25 млн грн. Про це з посиланням на слова віце-прем'єр-міністра-міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубко, пише Інтерфакс-Україна.

«Прем'єр-міністр ініціював пропозицію про надання короткотермінової позички для міста Сміла в розмірі 25 млн з тим, щоб пройти початок опалювального сезону, для підготовки процедур, які допоможуть забезпечити функції постачання тепла», -повідомив він.

Раніше, президент Петро Порошенко доручив забезпечити місто теплом протягом декількох годин.

За його словами, «така поведінка не може залишитися без реакції правоохоронних органів».
 
«Даю вам кілька годин. Мені як президенту доповісти, що все було запущено. Час пішов », – повідомив Порошенко.

З 12 листопада в Смілі введено надзвичайний стан через відсутність опалення. Відповідно до цього повідомлялося, що навчальні заклади закриють на невизначений час. Без тепла – житлові будинки, лікарні, дитячі сади і школи.

Місто не отримало від НАК «Нафтогаз України» номінації на газ через борг в сумі 85 млн грн, накопиченого попереднім ліцензіатом, який надавав послуги з теплопостачання жителів міста.

У НАК заявили, що надання номінації можливо виключно після того, як буде визначено правонаступника за борговими зобов'язаннями, які «напрацювала» попередня організація. Після цього можна буде відновити подачу газу теплопостачальнику, а борг перед «Нафтогазом» реструктуризувати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло