Dragon Capital купив виставлену на продаж ФГВФО будівлю АТ «Фортуна-банк»

Dragon Capital купив виставлену на продаж ФГВФО будівлю АТ «Фортуна-банк»

Dragon Capital спільно з співінвесторами інвестували в покупку об'єктів комерційної нерухомості в Україні близько $400 млн

Dragon Capital купив виставлену на продаж ФГВФО будівлю АТ «Фортуна-банк»
Фото прес-служба Dragon Capital

ТОВ «Інвесткепітал», що входить до групи компаній Dragon Capital, придбала будівлю АТ «Фортуна-банк» по вул. Боричів Тік, 35В, у Подільському районі Києва, виставлену на продаж Фондом гарантування вкладів фізосіб, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Про це повідомив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала на зборах Європейської Бізнес Асоціації у вівторок.

«Сьогодні у Фонду гарантування вкладів придбали один об'єкт за 170 млн грн», – сказав  Фіала. Також він додав, що за чотири роки Dragon Capital разом з партнерами вклав в Україну більше, ніж за будь-який інший подібний період.

Згідно з паспортом аукціону на «ProZorro.Продажі», стартова ціна лота становила 127,3 млн грн. Так, лот включає нежитлову будівлю площею майже 4000 кв. м, а також земельну ділянку площею 0,085 га.

ТОВ «Інвесткепітал» створено в червні 2017 року, основним видом діяльності є надання в оренду та експлуатацію власного та орендованого майна.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, учасниками ТОВ є ТОВ «Фінансова компанія «Інвесткепітал» (99,98%), ТОВ «Драгон Капітл Інвестментс» (0,02%). Кінцевим бенефіціаром вказано Томаша Фіалу. Розмір статутного капіталу складає 5 млн грн.

АТ «Фортуна-банк» був визнаний неплатоспроможним у січні 2017 року.

Група компаній Dragon Capital заснована у 2000 році та є однією з найбільших на інвестринку України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської Бізнес Асоціації Томаш Фіала.

Dragon Capital спільно з співінвесторами з 2016 року активно інвестує в покупку комерційної нерухомості, переважно в Києві та Київській області. Співінвесторами фонду виступають Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC. Портфель інвестфонду станом на жовтень-2018, включає кілька бізнес-центрів: київські «Прайм» і «Євразія», «Горизонт Парк», Platinum, запорізький Eco Tower.

Dragon Capital спільно з співінвесторами інвестували в покупку об'єктів комерційної нерухомості в Україні близько $400 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло