Dragon Capital придбала найбільший бізнес-центр у Запоріжжі

Dragon Capital придбала найбільший бізнес-центр у Запоріжжі

Вартість угоди не розголошується

Dragon Capital придбала найбільший бізнес-центр у Запоріжжі
Томаш Фіала

Компанія Dragon Capital Investments Limited, що входить у групу компаній Dragon Capital, завершила угоду з придбання бізнес-центру Eco Tower (Запоріжжя) у Conwert Group (Австрія), йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Вартість угоди не розголошується.

Як зазначається, БЦ «Eco Tower» – найбільший бізнес-центр класу А в Запоріжжі (17 000 кв. м) із сучасними технологічними характеристиками, інженерними системами та високою якістю будівництва. Бізнеc-центр був побудований у 2011 році, має 19 поверхів і два рівні підземного паркінгу на 92 машини та знаходиться в самому центрі міста за адресою пр. Соборний, 160.

«Мені дуже приємно відзначити наше перше придбання нерухомості на сході України. Ці інвестиції ілюструють нашу впевненість у стабільності та бізнес-потенціалі не тільки Києва та Київської області, але й ключових економічних регіональних центрів країни, один з яких – Запоріжжя», – зазначив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Нагадаємо, компанія New Ukraine PE Holding із групи Dragon Capital завершила операцію з придбання 40% West Gate Logistic, логістичного комплексу класу А в с. Стоянка Київської області, у GLD Holding GmbH, та консолідувала 100% власності в об'єкті.

Крім того, Антимонопольний комітет України (АМКУ) дав дозвіл групі Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) придбати ТОВ «Мартін Лофт», що володіє дев'ятиповерховим офісним центром «Пори року» класу «В» у Києві.

Раніше АМКУ надав дозвіл Dragon Capital придбати ТОВ «Аскор Компані» (Київ), яке управляє торговим центром Sky Park у Вінниці і володіє земельними ділянками під ним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті