Суперреалістичні маски мають попит не тільки серед компаній, їх замовили навіть саудівський король та принци

Суперреалістичні маски мають попит не тільки серед компаній, їх замовили навіть саудівський король та принци

Ці маски з надзвичайною точністю дублюють навіть найменші зморшки та текстуру шкіри обличчя

Суперреалістичні маски мають попит не тільки серед компаній, їх замовили навіть саудівський король та принци
фото http://real-f.jp

Надзвичайно реалістичні маски, які точно імітують навіть найменші зморшки на обличчі, користуються величезним попитом серед найрізноманітніших компаній, від розважальних до технологічних, які використовують їх для різних цілей. Про це повідомляє aol.com.

Виготовленням цих суперреалістичних масок займається невелика японська компанія  REAL-f.Co, в якій лише п'ять працівників.  Кожна маска, виготовлена з резини та пластику, котує 300 000 єн ($2650). Зазначається, що виробники ретельно «дублюють» обличчя, повторюючи навіть текстуру шкіри та найменші зморшки.

Засновник компанії Осаму Кітагава розповів, що витратив два роки на експерименти, щоб врешті винайти спосіб, як виготовляти маски, використовуючи тривимірні дані обличчя зі світлин високої якості. Зазначається, що він розпочав їх продаж у 2011 році.

Компанія, яка дислокується в японській префектурі Сіга в регіоні Кінкі на острові Хонсю, щорічно отримує понад 100 замовлень на маски від розважальних, автомобільних та технологічних компаній, переважно з Японії.

Наприклад, одна з автомобільних компаній замовила маску людини, яка спить, щоб з її допомогою покращити свою систему розпізнавання облич. У майбутньому це допоможе ефективніше визначати, якщо водій заснув за кермом.

«Я пишаюсь тим, що мій продукт допомагає в подальшому розвитку технології розпізнавання облич», – сказав Кітагава.

Він також додав, що отримав замовлення від організацій, які пов’язані з владою Саудівської Аравії на створення масок короля та принців.

Кітагава підкреслив, що він ретельно працює зі своїми клієнтами, щоб гарантувати, що його «роботи» не будуть використані в незаконних цілях, але додав, що не може повністю виключити існування таких загроз.

Засновник компанії також висловив сподівання, що, можливо, у майбутньому його маски зможуть використовуватись в медичних цілях або під час виготовлення людиноподібних роботів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло