«Богдан» представив виготовлену для Євросоюзу першу українську електровантажівку

«Богдан» представив виготовлену для Євросоюзу першу українську електровантажівку

Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів

«Богдан» представив виготовлену для Євросоюзу першу українську електровантажівку
Фото: facebook/volodymyr.omelyan

Першу українську повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії Banke Electromotive, представив «Богдан» у стінах луцького ДП «Автоскладальний завод №1».

Про це повідомляє пресслужба корпорації «Богдан» на сторінці у Facebook.

Як зазначається, електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

«Ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами. Тож виробництво таких вантажівок є не просто перспективним напрямком, а й необхідністю в умовах новітнього ринку», – зауважили у пресслужбі «Богдану».

«Богдан» представив виготовлену для Євросоюзу першу українську електровантажівку Першу українську повністю електричну...

Опубликовано Bogdan Corporation Четверг, 22 ноября 2018 г.

Також у корпорації наголошують, що екологічний транспорт – перспективна для України ніша, яку на теренах держави першим зайняв саме «Богдан». Українська компанія бачить перспективи у виробництві електричного спеціального транспорту для країн ЄС, які наразі проявляють чималий попит на таку екологічну техніку. У перспективі електромашинами можуть зацікавитися і українські міста, для яких питання екологічності транспорту стане визначальним.

«Нагадаю, що електроавтомобілі такого класу випускає дуже небагато держав світу, а попит на них шалений.
Приємно, що Україна тепер серед них!», – написав з приводу події у своєму Facebook міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Світова прем’єра першої української електро вантажівки! Автомобільна корпорація «Богдан Моторз» спільно з Banke...

Опубликовано Volodymyr Omelyan Четверг, 22 ноября 2018 г.

Як зазначають у корпорації «Богдан», вироблена в Україні електромашина отримала схвальні відгуки у замовника – Banke Electromotive. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться її серійний випуск у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Водночас в українській корпорації звертають увагу, що Україна поки що не виявляє значного інтересу до подібної техніки, яка в усьому світі замінює застарілі машини, що псують довкілля.

«Поки європейські компанії замовляють в українського виробника екологічні спецмашини для вивезення побутових відходів, наша власна держава пасе задніх у цьому питанні. Хоча електрична спецвантажівка від «Богдана» випереджає аналоги за характеристиками, а компанія готова виготовляти її і для українських міст», – заявили у пресслужбі корпорації.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Нагадаємо, що підприємство має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробусів для Польщі й Чехії та кузовів електробусів для Франції.

Як писав Mind, данська компанія BankeElectromotive і луцький «Автоскладальний завод №1» автокомпанії «Богдан Моторс» у березні 2018 року уклали договори на розробку моделі конструкції й виготовлення вантажівок для збору сміття муніципалітетами міст по всьому Європейському союзу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло