Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
В Німеччині будують три електрифіковані дороги, які заряджатимуть гібридні вантажівки під час руху

В Німеччині будують три електрифіковані дороги, які заряджатимуть гібридні вантажівки під час руху

Крім того,такі дороги дозволять зменшити обсяги шкідливих викидів

В Німеччині будують три електрифіковані дороги, які заряджатимуть гібридні вантажівки під час руху
фото www.autozeitung.de

В Німеччині наразі будують три електрифіковані автодороги з контактною мережею, які дозволятимуть гібридним вантажівкам заряджатись під час руху. Про це повідомляє electrive.com.

Одна з автодоріг будується на автобані А1 між портовим містом Любек та логістичним складом в Рейнфельді. На її будівництво треба орієнтовно 20 млн євро, довжина складатиме 25 км.

Друга, 10-кілометрова дорога,  пролягатиме на автобані А5 та поєднуватиме Ланген із Вайтерштатом (земля Гессен). Технології, які будуть встановлені, постачаються компанією Siemens. Весь проект коштуватиме 15 млн євро, які надає Міністерство навколишнього середовища ФРН. Тестування автодороги заплановане на 2019 рік.

Третю електрифіковану дорогу будуватимуть  в Баден-Вюрттембурзі, але цього разу, вона пролягатиме по федеральній дорозі.

Як повідомляє SuddeutscheZeitung, проект будівництва нового типу доріг було підтримано владою а рамках Програми дій в галузі клімату. Метою проекту, за словами міністра з навколишнього середовища ФРН Йохена Фласбарта, є «зробити вантажний транспорт більш сприятливим для клімату». Наголошується, що транспортний сектор Німеччини в 2016 році здійснив викид такого ж обсягу парникових газів, як і в 1990 році.

Втім, Німеччина не єдина країна, яка цікавиться будівництвом електрифікованих автодоріг (eHighways). Відомо, що Siemens постачала необхідне обладнання для будівництва такого типу дороги в Лос-Анджелес. Першу електрифіковану дорогу збудували в 2016 році в Швеції поблизу Стокгольму. Проект там реалізувала компанія Scania.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті