Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Без паніки: збереження та примноження капіталу під час кризи
Реклама

Без паніки: збереження та примноження капіталу під час кризи

Про можливості для інвесторів розповідає Фелікс Тесленко, гендиректор компанії «Оклахома Котедж Таун»

Без паніки: збереження та примноження капіталу під час кризи

Питання збереження та збільшення капіталу є одним із найбільш важливим для кожного із нас. Як зауважив один із найвідоміших інвесторів у світі телеканалу «CNBC» Уоррен Баффет, наростити капітал набагато простіше ніж його зберегти.

Питання збереження та збільшення капіталу в 2018 році було комплексно досліджено та максимально розкрито редакцією «Forbes magazine». У статті «4 Best investments to make in 2018» представники журналу виділили чотири варіанти збереження капіталу: інвестування в фондовий ринок, депозити у банках, кредитування та інвестування в нерухомість.

Найбільш популярним способом збереження та примноження капіталу виявилися інвестиції у нерухомість. Таким інтерес американців до такого типу інвестування можна пояснити такими факторами:

  • По-перше, нерухомість – це довгострокова ліквідна інвестиція в постійно зростаючий ринок.
  • По-друге, нерухомість, має кілька сценаріїв збільшення капіталу:
    1)  купівля об'єктів нерухомості на етапі будівництва з метою його подальшого продажу, така інвестиція може принести до 20% прибутку за рік;
    2) здача в оренду – це один із найбільш популярних способів використання нерухомості, дозволяє повернути тіло інвестиції від 3 до 4 років;
    3) довгострокова інвестиція – інвестування в нерухомість поблизу мегаполісів, оскільки населення великих міст збільшується у геометричній прогресії, кордони міст розширюється, якщо вибрати правильне місце розташування нерухомості, вартість нерухомості може збільшитись у 2-3 рази.
  • По-третє, і це найголовніше, ринок нерухомості тільки зростає, це означає відсутність стагнації у цій сфері, до прикладу у США, щорічний приріст ринкової вартості нерухомості складає більше 3%, у державах ЄС – 4%. Саме ця обставина, допомогла багатьом із «списку Forbes» пережити економічні кризи 2000-х років (Дональд Трамп, Уоррен Баффет, Інгвар Кампрад).

Таким чином інвестування в нерухомість – це, свого роду, щит вашого капіталу, який у довгостроковій перспективі допомагає його примножити.

Що стосується інвестування в об'єкти нерухомості в наших реаліях, то в приміській зоні Києва, до прикладу, є більш ніж 300 котеджних містечок з різними ціновими пропозиціями. Більшість із них, беруть за основу європейський стиль архітектури та пропагують європейські цінності. Однак нещодавно було розпочато будівництво котеджного містечка «Oklahoma Cottage Town», який перший в Україні є втіленням американського духу від аспектів будівництва, аж до цінових пропозицій. Наприклад, до Нового Року у КМ «Oklahoma Cottage Town» є можливість придбати котедж, побудований за інноваційними технологіями з системою розумний будинок лише від 14 000 грн за 1 м2.  Так,  менш ніж за місяць інвестор може заробити близько 20%.

Без паніки: збереження та примноження капіталу під час кризи

Щоб дізнатися більше про можливості для інвесторів які відкриває КМ «Oklahoma Cottage Town», ми звернулися до Фелікса Тесленко, Генерального Директора ТОВ «Оклахома Котедж Таун»:

«Ідея створення котеджного містечка «Oklahoma Cottage town» виникла під час моєї подорожі у США. Відвідавши штат Оклахома, я зрозумів, чого мені так не вистачає в Україні. Натхненний американським стилем заміського життя, я повернувся в Україну і розпочав втілення великої американської мрії. Містечко розташоване в 15 хвилинах від столиці, в оточенні лісів та озер з комфортною інфраструктурою. Таке рішення створює можливості відпочинку для наших мешканців на природі. Що стосується інвестицій, «Oklahoma Cottage Town», в найкращих американських традиціях, пропонує спеціальну цінову пропозицію до Нового Року від 14 000 грн за квадратний метр. 01.01.2019 ціна  зросте на 20%. Крім того пропонується 10 варіантів будинків, а саме, 5 базових варіантів за канадською технологією (дерево та скло), 5 стандартних варіантів з використанням газоблоку. Така варіативність цінових пропозицій та технологій будівництва створює довгостроковий та короткостроковий інвестиційний інструментарій для збереження та примноження капіталу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті