Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Google представила сервіс для створення об'ємних відео з висоти пташиного польоту

Google представила сервіс для створення об'ємних відео з висоти пташиного польоту

Earth Studio дозволяє робити зйомки, як із дрона, при цьому не виходячи з кімнати

Google представила сервіс для створення об'ємних відео з висоти пташиного польоту
скрін-шот Youtube

Google представила інструмент Google Earth Studio для створення відео, заснованих на 3D знімках Землі. Компанія стверджує, що новий сервіс допоможе дослідникам, журналістам і пересічним користувачам створювати відео з пейзажами, містами та іншими зйомками з повітря, пише TJournal.

Однак в Earth Studio доступні лише ті міста, для яких вибудувана 3D-карта. Їх список, який буде уточнено пізніше, буде поступово розширюватися.

Завдяки інструменту можна переміщатися з однієї точки в іншу, змінювати масштаб, а також показувати зображення з орбіти і прискорювати зйомку. У компанії відзначили, що для створення відео не потрібні окремі навички в анімації. Google також надала відео-інструкції з користування інструментом.

Поки що доступна лише пробна версія Google Earth, проте дозвіл на використання сервісом залежить від «кожного конкретного випадку».

Щоб скористатися Earth Studio, потрібно зареєструватися в Google і запросити доступ. Необхідно заповнити форму із зазначенням місця роботи, професії і цілей, для яких воно необхідне. Поки що інструмент працює тільки в браузері Google Chrome.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті