Проти власника миколаївського заводу «Океан» можуть ввести санкції

Проти власника миколаївського заводу «Океан» можуть ввести санкції

Волошин купив завод «Океан» за 123 мільйони гривень

Проти власника миколаївського заводу «Океан» можуть ввести санкції
док заводу "Океан"
фото Wikipedia

7 грудня у Верховній Раді був зареєстрований проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних санкцій. У список людей, проти яких пропонується ввести санкції, потрапив Ігор Волошин – новий власник Миколаївського заводу «Океан».

Про це з посиланням на офіційний сайт Верховної Ради повідомляє НикВести.

Ініціаторами проекту стали позафракційні нардепи Михайло Головко, Олександр Марченко і Олег Осуховський.

У законопроекті сказано, що санкції будуть полягати в блокуванні активів, тимчасовому обмеженні права користуватися належним йому майном, щоб запобігти виведенню капіталів за межі України. Також санкції передбачають відмову в наданні віз резидентам іноземних держав, заборона в'їзду на територію України, а також заборона на встановлення ділових контактів, призупинення фінансових операцій.

Проти власника миколаївського заводу «Океан» можуть ввести санкції

Слід зазначити, що Миколаївський суднобудівний завод «Океан», який продали з аукціону за 122 195 грн, купила компанія «Торговий дім «Аннона», директором якої є Ігор Волошин.

Санкції вводяться з метою попередження загроз національній економічній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, порушення прав і свобод людини і громадянина шляхом недружніх дій Російської Федерації щодо громадян України та юридичних осіб України, порушення Російською Федерацією норм і принципів міжнародного права щодо України, йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Проект Постанови спрямований на розгляд Комітету з питань національної безпеки і оборони парламенту України.

Нагадаємо, що Ігор Волошин купив завод «Океан» на аукціоні і пообіцяв відродити славу корабелів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло