НБУ повідомив графік роботи банків у період новорічних та різдвяних свят

НБУ повідомив графік роботи банків у період новорічних та різдвяних свят

З 29 грудня 2018 року до 3 січня 2019 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют, розрахований НБУ 28 грудня 2018 року

НБУ повідомив графік роботи банків у період новорічних та різдвяних свят
Фото: Shutterstock

Національний банк України (НБУ) визначив регламент роботи системи електронних платежів НБУ (далі – СЕП) та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року

Про це йдеться у повідомленні на сайті регулятора.

«У період з 29 грудня 2018 року до 3 січня 2019 року включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, розрахований Національним банком України 28 грудня 2018 року», – йдеться у повідомленні регулятора.

Як зазначається, 27, 28 грудня 2018 року СЕП працюватиме в режимі продовженого банківського дня – на 2 години.
Пізніше, 29 грудня 2018 року, до 13.00 у СЕП можуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до НБУ та органів Державної казначейської служби України. Так, НБУ та органи Держказначейства можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15.00.
Також 30, 31 грудня 2018 року, 1, 5, 6 та 7 січня 2019 року СЕП, система електронної пошти НБУ, депозитарій Цнтробанку, Система СЕРТИФ, Автоматизована інформаційна система «Реєстр договорів з нерезидентами 2» не працюватимуть.
Натомість, 2 січня 2019 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться.
Після чого, 3, 4 та з 8 січня 2019 року СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі.

Банки мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів у святкові дні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло