Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Фонд гарантування вкладів знов проведе аукціон з продажу ТРЦ «Республіка»

Фонд гарантування вкладів знов проведе аукціон з продажу ТРЦ «Республіка»

На цей раз аукціон проведуть 14 січня 2019 року

Фонд гарантування вкладів знов проведе аукціон з продажу ТРЦ 	«Республіка»
Фото: respublika.com.ua

14 січня наступного року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повторно призначив аукціон з продажу прав вимоги за двома кредитами ліквідованого банку «Надра», в заставі за якими знаходиться недобудований столичний торгово-розважальний центр (ТРЦ) Respublika. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Згідно з повдіомленням, стартова ціна складе 2,59 млрд грн, крок аукціону – 1%, розмір гарантійного внеску – 5%.

Лот включає права вимоги за кредитами, в забезпечення за якими передано найбільший недобудований ТРЦ по вул.Велика Окружна, 1, 1а, 1в, в Києві. Також в заставі банку – іпотека трьох земельних ділянок загальною площею 15,72 га та майнові права за попередніми договорами оренди торгових площ в ТРЦ.

Разом з цим, за даними видання «Фокус» в ході торгів 13 грудня компанія ТОВ «Фінансова компанія» Мустанг Фінанс» отримала підтвердження від» ProZorro.Продажі «про покупку ТРЦ» Республіка «за 544 млн грн. Як повідомила директорка компанії Ірина Земляна, Мустанг Фінанс має намір звернутись на у зв'язку з рішенням Фонду гарантування про скасування результатів аукціону.

«Новина про скасування тендера стала для нас несподіванкою. Ми, як того вимагали умови проведення аукціону, оплатили 130 млн грн авансу і мали необхідну суму коштів на рахунках для участі в аукціоні. Більш того – система» Prozzoro.Продажі «вже позначила нас переможцем, але у Фонді вирішили інакше. Це безпрецедентний випадок, коли конкурс скасовується тому, що був визначений невідповідний переможець. Юристи нашої компанії вже звернулися до суду, щоб відновити наше законне право на цей актив», – повідомила Земляная.

Будівництво ТРЦ розпочалося у 2012 році. Проте за 3 роки реалізацію проекта припинили за рішенням власника. Власником і орендарем землі під ТРЦ «Республіка» та інвестором об'єкта є компанія «Мегаполісжитлобуд» (засновник – «Берлінотто Лімітед», Кіпр).  Компанію пов'язують з бізнесменом Дмитром Фірташем.

У лютому недобудований ТРЦ «Республіка» думав придбати бізнесмен Ярославський.

Реалізація проекту будівництва ТРЦ Respublika була припинена в 2015 році за рішенням власника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті