Захворіло у світі
45,629,082
Померло у світі
1,189,515
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
387,481
Померло в Україні
7,196
Вилікувалось в Україні
158,928
Кабмін ухвалив реструктуризацію боргу Київтеплоенерго перед НАК «Нафтогаз України»

Кабмін ухвалив реструктуризацію боргу Київтеплоенерго перед НАК «Нафтогаз України»

Мова йде про суму боргу 2,208 млрд грн

Кабмін ухвалив реструктуризацію боргу Київтеплоенерго перед НАК «Нафтогаз України»
Фото: Shutterstock

Боргові зобов'язання з оплати природного газу комунального підприємства «Київтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України», отримані ним від «Київенерго» при передачі столичного теплогосподарства, підлягають реструктуризації шляхом розстрочення на 60 місяців рівними частинами з 1 числа місяця, в якому буде укладено відповідний договір з НАК. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на постанову Кабміну, прийняту 18 грудня за пропозицією мера Києва Віталія Кличка.

Згідно з документами, поданими на засідання уряду разом з проектом постанови, мова йде про 2,208 млрд грн.

У постанові зазначено, що можливе дострокове погашення цих зобов'язань. На них не нараховують неустойку та відсотки за винятком повного або часткового нездійснення платежів за договором про реструктуризацію.

«Нафтогаз», згідно з ухваленим документом, у разі повного або часткового нездійснення платежів на суму, що дорівнює сумі платежів за три місяці, може розірвати договір про реструктуризацію в односторонньому порядку і вимагати дострокового погашення боргу і нарахування неустойки і відсотків.

Водночас Кабмін зобов'язав «Нафтогаз», на який покладено спецзобовя’зання, укладати з «Київтеплоенерго» договори з постачання газу за встановленою урядом ціною і видавати йому відповідні номінації за умови укладення договору про реструктуризацію і його належне виконання.

Раніше Mind писав, що загальна сума боргових зобов'язань НАК «Нафтогаз України» зменшилась на 28,3%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті