Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Які дипломи мають успішні українські ІТ-спеціалісти - дослідження

Які дипломи мають успішні українські ІТ-спеціалісти - дослідження

GlobalLogic оцініла популярність українських технічних вишів серед інженерів компанії

Які дипломи мають успішні українські ІТ-спеціалісти - дослідження
фото Shutterstock

ІТ-компанія GlobalLogic представила список українських технічних закладів вищої освіти, з випускниками яких вона найчастіше співпрацювала.

Дані дослідження засвідчили, що близько 16% фахівців компанії – випускники Київського політехнічного інституту. Популярні среди ІТ-фахівців також Національний університет  «Львівська політехніка» (понад 11,2% спеціалістів), Харківський національний університет радіоелектроніки (його випускниками є понад 6% інженерів компанії) та Київський національний університет імені Тараса Шевченка (близько 5% консультантів).

З січня 2018 року кількість фахівців в GlobalLogic зросла більше, ніж на 900 осіб, із них – 18% приєдналися до проектів під час навчання або майже одразу після закінчення університету. Близько 80% молодих фахівців стають розробниками програмного забезпечення, набагато рідше тестувальниками (10%), support-інженерами, розробниками технічної документації та HR-фахівцями. Молоді інженери потрапляють, в основному, на позицию джуніора або стажиста, свідчать дані дослідження. Однак майже 5% спеціалістів прієдналися до компании як фахівці рівня middle.

«Близько 10% наших інженерів в Україні – студенти або молоді фахівці, ми хочемо, щоб іще більше молодих інженерних талантів приєднувалися до компанії в майбутньому. Кількість наших навчальних програм для перспективних спеціалістів у рамках напряму GlobalLogic Education зростає з року в рік. Минулого року до компании приєдналися близько 300 молодих фахівців, в нінішньому – більше 400», – зазначив Ігор Бєда, керуючий директор GlobalLogic у Центральній та Східній Європі.

GlobalLogic – це міжнародна компанія, що надає послуги з розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає своїм клієнтам проектувати та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Близько 90% проектів GlobalLogic – це комплексні R & D-розробки. У GlobalLogic більше, ніж 280 клієнтів, і понад 80 із них входять до списку Fortune 500. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині в США, а 25 інжинірінгових і дизайн-центрів компанії розташовані по всьому світу та об'єднують понад 13 000 інженерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті