«Урядовий кур'єр» оприлюднив методику формування плати за приєднання до електромереж

«Урядовий кур'єр» оприлюднив методику формування плати за приєднання до електромереж

Базова ставка приєднання 1 кВт потужності для всіх операторів систем розподілу визначена на рівні 3 480 грн/кВт (без ПДВ)

«Урядовий кур'єр» оприлюднив методику формування плати за приєднання до електромереж
Фото: pixabay.com

Газета Кабінету міністрів України «Урядовий кур'єр» оперативно опублікувала затверджену Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), методику (порядок) формування плати за приєднання до систем передачі та розподілу електроенергії, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, відповідний документ, затверджений НКРЕКУ 18 грудня, міститься у випуску урядового видання, датованого 21 грудня.

Наагадаємо: новий порядок розрахунку дозволить визначати вартість приєднання ще на етапі планування і забезпечить рівний доступ до електромереж. Базова ставка приєднання 1 кВт потужності для всіх операторів систем розподілу визначена на рівні 3 480 грн/кВт (без ПДВ). Плата за нестандартне приєднання на більш високих рівнях напруги буде коштувати менше, а ставка плати для установок, призначених для виробництва електроенергії, знижена на 10%.

Ставки плати за стандартне і нестандартне приєднання будуть затверджені комісією до кінця грудня 2018 року. Після перехідного періоду ставки будуть розраховані на основі фактичних капітальних витрат на приєднання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло