У Києві відбувся фінал національного конкурсу «iTalent»
Реклама

У Києві відбувся фінал національного конкурсу «iTalent»

У Києві відбувся четвертий фінал всеукраїнського конкурсу з IT-проектів і кіберспорту серед молоді до 18 років – «iTalent»

У Києві відбувся фінал національного конкурсу «iTalent»

Фінал зібрав 90 найталановитіших юних IT-розробників і киберспортсменів України, які пройшли відбір з майже 2000 учасників. Фінал конкурсу пройшов відразу на трьох локаціях у самому серці Києва.

Партнерами конкурсу виступили: національна мережа «Цитрус», компанія MacPaw, компанія Grammarly, компанія INSART, Чайний будинок Heritage, Національна волонтерська мережа клубів кодування для дітей Code Club Ukraine й ультрасучасний клуб для геймерів ASUS CyberZone.

Конкурс відбувся за підтримки Міністерства освіти та науки України.

У Києві відбувся фінал національного конкурсу «iTalent»

Національна мережа «Цитрус» нагородила всіх учасників за їхню працю призами та надала сучасну освітню платформу ЦеХаб для демонстрації талантів!

Усі роботи, що пройшли до фіналу, незважаючи на вік конкурсантів, задали дуже високу професійну планку. Дві роботи просто вразили IT-експертів, які оцінювали розробки:

Азарченков Сергій, 16 років, отримав iPad від магазину «Цитрус» за свою 3D модель «Sci-Fi Door». Це повністю функціонуючий ігровий asset, у якому було враховано величезний список технічних нюансів, що важливі в ігровій індустрії. Усі форми гармонійні та естетичні. Asset відмінно витриманий у стилі Sci-Fi, якому підпорядковані всі елементи роботи. Навіть професійним художникам це не завжди вдається. Автору ж це вдалося на 100%. Всі елементи були пропрацьовані до дрібниць.

Бородій Дмитро, 15 років, отримав ноутбук від магазину «Цитрус» за розробку власного браузера «WinSoft Gloria». Браузер повністю функціональний і коректно працює з JS та HTML5. У режимі реального часу сканує сайти на наявність вірусів. У браузері є магазин застосунків, для розробки яких створено окремий SDK. Ознайомитися з розробкою та завантажити браузер можна в Microsoft Store.

У Києві відбувся фінал національного конкурсу «iTalent»

Вцілому в конкурсі були представлені роботи у 16 номінаціях: Front-end, web-application, сайт на CMS, створення комп'ютерних ігор, програмна розробка, 2D та 3D графіка, 2D та 3D анімація, цифрове фото та відеомонтаж, апаратна розробка, розробка у SCRATCH, CS: GO, Dota 2, Hearthstone.

Організаторами конкурсу виступили МГО «Київський Інтелект Клуб», Український державний центр позашкільної освіти та ГО «ВСЕ».

У Києві відбувся фінал національного конкурсу «iTalent»

Про «Цитрус» 

«Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні. Працює з 2000 року. Сьогодні «Цитрус» – це провідний інтернет-магазин citrus.ua та мережа з 50 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів та пунктів прокату електротранспорту, а також освітніх проектів «ЦеХАБ» та «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua
Facebook: www.facebook.com/citrus.ua
Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/
Інформаційний відеоблог про техніку і аксесуари «Гаджетаріум»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті